Polska - Czechy - czy to koniec marzeń ?

/ 43 odpowiedzi / 8 zdjęć
Grecja za nami, Rosja za nami, teraz musimy wygrać z Czechami.....
 Czy to już ostatni mecz naszych Polskich orłów, a może jednak po obiecującej grze z Rosją przejdziemy dalej.....??

Ja wierzę że tym razem wyjdziemy z grupy:)
Artur z Ketrzyna


Wiara wiarą. Poprostu dali ciała na początku i teraz muszą się sprężyć.

Choć ich wyniki (bo trudno mówić o wysiłku w pierwszym meczu) pójdą na marne jak Rosja dogada się z grekami i da im wygrać. Rosji przegrana nie zaszkodzi, a przy okazji odpłacą się polakom. (2012/06/14 10:50)

slawol81


O jakim dogadywaniu kolego Arturze mówisz?Przecież w przypadku zwycięstwa Polski i Grecji Rosja spada na trzecie miejsce i żegna się z turniejem.Ja się boje sytuacji gdzie Polska nie przegrywając meczu na euro pożegna się z turniejem.Niestety trzy remisy nie dadzą nam awansu.Trzeba zlać Pepików i tyle.
Pozdro (2012/06/14 11:06)

albertt


ja mowie ze przejdziemy tylko gorzej z niemcami (2012/06/14 11:27)

grzesiek35


Nie daliśmy sie CCCPowcom to z Pepikami tez nie będzie zle.Ja obstawiam 2:0 dla nas. (2012/06/14 11:36)

u?ytkownik61065


Dowiedliśmy że Rosja nie jest taka świetna to mam nadzieje że i z Czechami damy radę. (2012/06/14 13:18)

Esox_lucius1988


Nie daliśmy sie CCCPowcom to z Pepikami tez nie będzie zle.Ja obstawiam 2:0 dla nas.

Grecynam nie dali rady, CCCPowce tez nie dali radyy, Pepiki tez nie dadza rady.. SSMani tez poleca w kosmos..;) Polska - Czechy 3-1 albo 3-2;)

Polska mistrzem świata!! a nie to sa Euro;) sorry

(2012/06/15 16:43)

zbynio5o


Nie daliśmy sie CCCPowcom to z Pepikami tez nie będzie zle.Ja obstawiam 2:0 dla nas.

Grecynam nie dali rady, CCCPowce tez nie dali radyy, Pepiki tez nie dadza rady.. SSMani tez poleca w kosmos..;) Polska - Czechy 3-1 albo 3-2;)

Polska mistrzem świata!! a nie to sa Euro;) sorry



Podzielam Wasz entuzjazm i optymizm, tylko po jaką cholere te wyzwiska ?

Co wam ci piłkarze zrobili ?   Warto sie nad tym zastanowić.

(2012/06/15 17:01)

bluehornet


Podzielam zdanie Zbynia .....hmmmmm ... (2012/06/15 17:05)

fishtrace


Polska-Czechy  2:1 (2012/06/15 17:22)

ryukon1975


Nie daliśmy sie CCCPowcom to z Pepikami tez nie będzie zle.Ja obstawiam 2:0 dla nas.

Grecynam nie dali rady, CCCPowce tez nie dali radyy, Pepiki tez nie dadza rady.. SSMani tez poleca w kosmos..;) Polska - Czechy 3-1 albo 3-2;)

Polska mistrzem świata!! a nie to sa Euro;) sorry





Nikt nam nie dał rady.
My też nikomu żeśmy nie dali.


Polska - Czechy - czy to koniec naszych marzeń ?

Żeby mieć jakieś marzenia trzeba najpierw wygrać z Czechami i wyjść z grupy a tego nie da się zrobić ślizgając się wciąż na remisach.

:)
To takie chłodne i bez emocji spojrzenie nie kibica,czyli moje.:)
(2012/06/15 17:28)

Esox_lucius1988


Nie daliśmy sie CCCPowcom to z Pepikami tez nie będzie zle.Ja obstawiam 2:0 dla nas.

Grecynam nie dali rady, CCCPowce tez nie dali radyy, Pepiki tez nie dadza rady.. SSMani tez poleca w kosmos..;) Polska - Czechy 3-1 albo 3-2;)

Polska mistrzem świata!! a nie to sa Euro;) sorry



Podzielam Wasz entuzjazm i optymizm, tylko po jaką cholere te wyzwiska ?

Co wam ci piłkarze zrobili ?   Warto sie nad tym zastanowić.


to sa tylko zarty, nikt nie mysli zeby zaraz komus cos zrobic.. zebym był pseudokibicem to pewnie bym teraz gdzies w barze siedział i mecz ogladał.. nie ma co brac tego na serio



(2012/06/15 20:17)

zbynio5o


Mariusz, nie trzeba być pseudo kibicem aby kibicować w barze przy piwku. Dziesiątki tysięcy osób właśnie tak spędza czas na kibicowaniu. Ja jutro również w barze na świerzym powietrzu będe kibicował Naszym :)   (2012/06/15 23:02)

Bubu27



Żeby mieć jakieś marzenia trzeba najpierw wygrać z Czechami i wyjść z grupy a tego nie da się zrobić ślizgając się wciąż na remisach.


Wyjście z grupy to od dawna marzenie Polaków na każdym Euro i MŚ :)
(2012/06/15 23:04)

kamil11269


spokojnie ogramy Czechy, jedyny dobry mecz zagrali z Grecją ;) (2012/06/16 11:39)

Artur z Ketrzyna


slawol81 właśnie i tym co się stało mówiłem.
Nie wierzyłem z polską drużynę, choć byłem za nimi. I ich przegrana mnie zasmuciła.
Ale Polacy popełnili sporo błędów już przed mistrzostwami jak i przed tym meczem. I to się na nich zemściło.
Pierwsza najważniejsza zasada w sporcie.

NIGDY NIE LEKCEWAŻ PRZECIWNIKA.

Daj z siebie wszystko i walcz do końca.

To co na tym meczu pokazali, to porażka na całego. (2012/06/17 20:55)

JKarp


Cześć
"Polska-Czechy - czy to koniec naszych marzeń..."
Tak, to koniec naszych marzeń ...
Dziś już to raz powiedziałem:
Albo się gwiazdorzy albo się gra w piłę.
JK
(2012/06/17 21:22)

Mija


Dobry wieczór panom...

 

Koniec marzeń? Za dwa lata mistrzostwa świata, za cztery kolejne Europy... Ciągle mamy szanse a chłopaki mają potencjał (byle umiano go wykorzystać i byle znalazła się na to kasa).

Marzenia można mieć nadal :) A nawet trzeba mieć.

(2012/06/17 22:09)

Mija


I coś jeszcze ...

To, że My przegraliśmy to NIC ale że "czarny koń" (Rosja) tych rozgrywek odpadła TO DOPIERO ATRAKCJA :)))))))

(2012/06/17 22:11)

Sitownik


I coś jeszcze ...

To, że My przegraliśmy to NIC ale że "czarny koń" (Rosja) tych rozgrywek odpadła TO DOPIERO ATRAKCJA :)))))))




Odpadła ? Rozwiń tą myśl.. (2012/06/17 22:39)

JOPEK1971


Zabrakło w składzie Adamiakowej ;-))) (2012/06/17 22:52)

Bernard51


Czarny kon Rosja- naprawde po meczu z Czechami (pokazali b.ladna pilke)sadzilem ze wysoka z taka gra zajda a tu taka niedzianka atmosfera u nich w druzynie tez nie byla najlepsza juz z Polska na boisku bylo to widac, nie wszyscy z sobą wspolpracowali (2012/06/18 05:52)

Artur z Ketrzyna


Dobry wieczór panom...

 

Koniec marzeń? Za dwa lata mistrzostwa świata, za cztery kolejne Europy... Ciągle mamy szanse a chłopaki mają potencjał (byle umiano go wykorzystać i byle znalazła się na to kasa).

Marzenia można mieć nadal :) A nawet trzeba mieć.


Tak, potencjał...
Już przed euro;
Jesteśmy przemęczeni. Za ciężkie treningi. I inne ich marzekania na wysiłek i pracę nad zgraniem zespołowym.
Mecze z Grecją i Czechami, pokazały jak wielki potencjał w ich drzemie. Przez kilka pierwszych minut meczu...

Poprostu, brak zgrania, brak kondycji, brak precyzji. Indywidualnie to oni sobie na podwurku mogą grać i przez chwilę...
A jak nas reprezentują to niech zaczną robić to jak najlepiej, lub niech się wcale za to nie biorą.

Po pierwsze. To reprezentacje nie przygotowuje się na ostatni gwizdek. Potrzeba czasu by zgrać załogę i ją dopracować, i wyrobić w nich wytrwałość i kondycję! (2012/06/19 08:16)

Bubu27


Moim skromnym zdaniem naszą Polska piłkę należy zacząć budować od porządków w PZPN. Tam siedzi szajka manipulatorów i bez "rozwalenia" tego badziewia nigdy nie będzie dobrej drużyny.... (2012/06/19 09:39)