Zaloguj się do konta

Połowy leszczy na Odrze-porady

utworzono: 2014/07/25 17:01
Med1988

Witam szanownych kolegów wędkarzy!
Przez ostatnie dni wiele się nasłuchałem o tym jak to w tym roku ludzie targają leszcze na Odrze. Więc postanowiłem zabrać się z ojcem nad ów rzekę (jedziemy w niedzielę). Zakupiłem feedera (Arcus Konger c.w 150) i odwiedziłem znajomą Panią sprzedawczynię w sklepie z pieczywem w celu "zdobycia" resztek spod krajalnicy do chleba.Jako iż mam nieograniczony dostęp do takiej "zanęty" chciałem się zapytać doświadczonych wędkarzy, którzy ewentualnie stosowali takie coś na Odrze, o wyniki połowów.  (skład mej mieszanki: sezam, słonecznik, pszenica, płatki owsiane, oczywiście pieczywo zarówno jasne jak i ciemne + jakieś inne dodatki które mamy na chlebie)

Wiem, że duży leszcz lubi sobie podjeść jak taki mały rzeczny prosiak i orze dno jak pług.
Zastanawia mnie czy można połączyć to z zanętą "typowo" leszczową + do tego melasa Belge + kukurydza, jakieś castery, białe robaki i/lub czerwone gnojaczki.

Druga sprawa to miejsce połowu. Gdzie zarzucać, jak daleko? Uprzejmie prosiłbym o jakiś obrazowy opis jeżeli to nie stanowi problemu :)
Do tej pory największą łopatę złowiłem przypadkiem na rzece Bóbr, podczas łowienia garbusów na czerwonego robala (68 cm leszczysko).

[2014-07-25 17:01]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia