Zaloguj się do konta

polowanie na sandacza - polowanie po zmroku

utworzono: 2009/10/05 10:56
Boberto

Jakie sa wasze doswiadczenie w polowie drapieznikow po zmroku ?? szybko robi sie ciemno o tej porze roku ... wiec jestem ciekaw jak z aktywnoscia drapieznika po zmroku pytanie dot. oczywiscie spinningu. [2009-10-05 10:56]

MARCIN8122

witaj ja wasnie sie wybieram na spinning i bede zucal tez po zmroku i nastawiam sie wylacznie na sandacza bo to najlepszy okres na ta bestie z tego co wyczytalem i sie dowiedzilaem najlepiej biore tuz przed zmrokiem jak jest szarowka juz wtedy jest najwiecej bran sandala ,no ale mozna rowniez liczyc na innego drapieznika kiedys po zmroku zlapalem okonia .Ale wychodze z założenia ze jak sam nie zaczniesz łazic nad wode po zmroku to ni epoznasz tego uczucia i doznan jakie przy tym sa wiec najlepszym rozwiazaniem bedzie przyjacielu jak sie wybierzes nad wode przed zmrokiem by poznac teren potem juz tylko spinning w lape i rzut po rzucie aż cos usiadzie na drugim końcu .Pozdrawiam miło. [2009-10-05 14:31]

Czytałem ze o zmroku ,czy w nocy najlepiej zeruje sum, i sandacz, słyszałem też opowieści o większych linach, które lepiej łowić w nocy niż w dzień, [2009-10-05 19:52]