Połów z kutra

/ 4 odpowiedzi
Witam .
Mam pytanie dotyczące  połowu dorsza , a mianowicie chciałem zapytać czy  ktoś z was  może polecić jakiś  kuter  w okolicach  w okolicach Kołobrzegu, Mielna  lub gdziekolwiek indziej jeśli można to prosiłbym również o ewentualny kontakt  lub jakieś strony internetowe.
Nie problem  poszukać byle kuter   by wypłynąć i popatrzeć na wodę  chodzi o to bym był w miarę zadowolony bo jednak muszę przejechać pół Polski a to  nie mały koszt.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Czarek
baloonstyle


Wstrzymaj się do stycznia.Organizujemy powoli wypad na dorsza w styczniu z ludźmi tu z portalu.
Ja mam jeden zaprzyjaźniony kuter którym pływam co dwa tygodnie tylko od pływa z Gdyni. (2010/11/12 14:33)

22rtoip


Polecam  z Kołobrzegu kuter Globtroter,wspaniała zgrana załoga ,szuper z jajami nieda się namówić na wypłynięcie w złom pogodę.I co dziwne na stronie mają swój cennik ,widocznie niemają co ukrywać jak niektórzy. Co prawda spotkałem się z innymi opiniami na ich temat,że niezawsze wypływają  ale dlamnie co jest najwarzniejsze to to że szyper ma co do powiedzenia na tej jednostce.Właściciel  Sebastian bardzo szanuje swoją załogę i liczy się z ich zdaniem a nie tylko ile kasy zgarnie za wypłynięcie. Wpisz na necie wyprawy morskie ,Kołobrzeg  Krupa. Napewno nie będziesz żałował.. (2010/11/14 21:35)

waldidab


Najlepiej Władysławowo kuter NEREIDA LUB ADMIRAŁ 1 LUB 2 tel. znajdziesz w necie (2010/11/16 23:19)

baloonstyle


Potwierdzam że Admirał to bardzo dobra jednostka :)) (2010/11/17 08:01)