Połów sandacza metodą gruntową w jeziorze.

/ 33 odpowiedzi / 2 zdjęć
Bernard51


To ze sprężyną bardzo mądre;) ja spinningując z brzegu obławiałem miejsca gdzie wcześniej siedzieli wędkarze  na białą rybę i wyniki zawsze miałem lepsze niż w miejscach nie nęconych.

Z ta praktyka to jest roznie??daje efekty sprezyna w miesiacach kiedy biala ryba zeruje intensywnie teraz nie jest to efektywne co do praktyki polowu z gruntu moze mam troche wieksza kolego Ireneusz chetnie podyskutuje na GG-38019733.Jesli masz tak dobre zdanie o sobie jako lowca zandali (2011/11/28 06:11)

Iras1975


Rozumiem częściowo złość na mnie... ale czepianie się posta "Ediego"? Przecież zdjęcia są dowodami skuteczności tej metody! Jeśli masz kolego lepsze (skuteczniejsze) sposoby to proszę pokazać i opisać! Chętnie poczytamy i obejrzymy... (2011/11/28 18:24)

Bernard51


SZANUJMY SIE NAWZAJEM to motto powinno przyswiecac wszystkim a wiec szanujmy tych najmlodszych wedkarzy ktorzy to czytaja z zaciekawieniem aby sie nauczyc
POZDRAWIAM (2011/11/28 18:25)

Iras1975


No fakt!

Będę z niecierpliwością wypatrywał jakichś mądrych porad kol. Bernarda skoro nasze to bajery... może młodzież czegoś się nauczy i będzie miała tak świetne wyniki jak kolega.

Pozdrawiam

(2011/11/28 18:50)

u?ytkownik96129


A starsi, to już niczego w życiu nie mogą się nauczyć, albo spróbować?
Szczerze mówiąc jeszcze nie łowiłem sandaczy ze sprężyną, ale na pewno to przetestuję.
A co mi szkodzi? (2011/11/28 19:28)

Tomekoo


...A twoje ego wzosnie . Podobnie jak Edi feder 360 act 90 ciezarek 16gr i przypon 1metr bajer mozna sprzedawac tylko nie wszyscy chca kupic ale najwazniejszy byl hak  danej firmy i ostrzony wyjatkowo na sandacza . NA FORUM POWINNA OBOWIAZYWAC CENZURA NA NAZWY FIRM .Piszac staram sie nikogo nie urazic ale przegiales  twierdzac ze wiadomosci czerpie z czasopism lub z forum .Wiatraki maja to do siebie szybciej mowia jak mysla 



Co Ty się czepiasz kolego??Jeżeli masz coś do podważania wyników kolegów pokaż swoją wiedzę i obal co piszą koledzy na forum swoimi metodami mega skutecznymi bo póki co to bełkoczesz czepiając się doświadczonych wędkarzy i nic więcej...
Pozdrawiam


(2011/11/28 22:47)