Zaloguj się do konta

Połów okonia jak i na co?

utworzono: 2011/07/26 08:45
raczet

Witam mam ostatnio problem ze złowieniem OKOŃA.łowie na makaron,robaki...

i nic.Prosze o pomoc

[2011-07-26 08:45]

jacenty75

O Matko !!!

Chłopie Tobie to pomoc potrzebna ale z pisowni jęz. polskiego. Trochę więcej szacunku dla naszego języka bo strasznie w oczy kole!

A co do tematu to makaron chyba nie jest najlepszą przynętą na okonia.

[2011-07-26 08:50]

jurek

Spróbuj na zupę w proszku

Są wakacje i młodzież nie ma co robić z powodu złej pogody , więc logują się do dużej ilości portali i wypisują głupoty , kalecząc przy tym język polski
[2011-07-26 08:57]

FriQ

Ty jesteś aż tak głupi ? Okonia na makaron ? A ja się nie dziwie czego tak jest.. to forum to kompletne dno, moderatorzy olewają wszystko, nie ma banów, warnów i postów. Dno i mogiła.
[2011-07-26 09:49]

marcinWWY

wez ty czlowieku zapanuj nad ortografia ciebie to chyba kur.....a w szkole nie uczyli -_- [2011-07-26 10:31]

jamesbond

wez ty czlowieku zapanuj nad ortografia ciebie to chyba kur.....a w szkole nie uczyli -_-

nie trzeba znać ort. W Google Chrome i w Firefox-ie jest autokorekta.  [2011-07-26 10:51]

kasztelan15

jak na makaron nie ma brań to może na kluski.
[2011-07-26 16:42]

Gaga

Jeżeli są w łowisku okonie to częściej łap na robaki niż na makaron... :)
[2011-07-26 16:52]

dziwnoknurski

I po co tyle złych emocji?

Pisz po polsku i nie łów okoni na makaron (nawet prawdziwe włoskie czarne spaghetti carbonara).
Najlepiej łów na spining, czyli z przynęt: gumy (nie do żucia, nawet jeżeli jest to donald z historyjką to nie są dobre), obrotówki itd...
Na spławik to najlepiej czerwony robak.
[2011-07-26 18:58]

jacenty75

No i super, krótko zwięźle, łopatologicznie i na adekwatnym poziomie. [2011-07-26 21:37]

LuceKK

czerwone białe robaki, rosówka, spinning   [2011-07-26 22:53]

TonyMontana

Ojej, sami poloniści się znależli. Śmiać mi się chce jak widzę te wszystkie wypowiedzi. Zapewne co drugi sam ze słownika korzysta. Jak was w oczy kole to spadajcie z tego forum a nie marnie próbujecie podnieść swoje ego. Szukacie lepszej samooceny na Forum...heh Zabawni jesteście!BOHATERZY!!! Już mam obraz waszej osoby w domu...zapewne od rana żony wam w podobny sposób utrudniają życie....o ile je macie. Chłop nie ma pojęcia i tyle.... A Wy sobie kożła ofiarnego szukacie i piszecie o błędach....JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI !!!! STOP INTERNETOWEJ NAPINCE!!! myślałem, że są za to odpowiedzialni w większości dzieciaki Neo, ale niee...to poprostu niedowartościowani Ludzie! Proszę o dpowiedzi a będzie wesoło bo was zjem w tej batalii!!
[2011-07-27 10:07]

TonyMontana

Tak Cię kole to po co komentujesz biedny człowieku...Nie masz bardziej wartościowych zajęć w swoim "Bogatym" życiu?? Buahahhaha Napinasz się, a nic z Ciebie specjalnego.Chcesz naprawiać świat to daj na cele charytatywne, jeśli Cię na to stać a nie ludzi pouczasz!!!
[2011-07-27 10:10]

TonyMontana

A Ty na wakcje się wybierz a nie przed komputerem siedzisz!
[2011-07-27 10:12]

TonyMontana

Ty jesteś aż tak głupi ? Okonia na makaron ? A ja się nie dziwie czego tak jest.. to forum to kompletne dno, moderatorzy olewają wszystko, nie ma banów, warnów i postów. Dno i mogiła.

Właśnie dzięki takim jak Ty fora internetowe to dno w połowie! Napinasz się tu...wyżal się swojej kobiecie o tych Twoich wielkich Problemach związanych z tym forum i kasuj konto! zapewne NIKT za  Tobą tutaj nie zatęskni!!(jestem nowy ale jak patrze na wypowiedzi takich jak Ty to baaardzo chętnie bym pogadał na żywo buraku)
[2011-07-27 10:18]

TonyMontana

Witam mam ostatnio problem ze złowieniem OKOŃA.łowie na makaron,robaki...

i nic.Prosze o pomoc

A co do Ciebie...uważaj co piszesz bo jak widzisz baranów na świecie nie mało...
Nie wiem skąd ten pomysł, ale komuś kto Ci radził łowić okonie na makaron zrobił bym podobny numer:)
Robaki i spinning chłopie!

[2011-07-27 10:22]

Grudzilla

oj kolego okonia złapiesz na groch tylko musisz go wysypać na brzeg jeziora lub jakiegoś zbiornika i sam on wyjdzie a potem hyc do koszyczka i bajka :) [2011-07-27 21:59]

Hej kolego TonyMontana..Albo frajerem jesteś,albo takim się stajesz..Daj sobie spokój z obrażaniem innych albo będzie ałłła..Jesteś twardzielem?Tylko czy na serio,czy tylko klikasz i udajesz?Oj baranie jeden...Internet to wylęgarnia frajerów takich jak TonyMontana... [2011-07-27 22:08]

michol

Ale się ostro zrobiło Proponuję usunąć cały post bo nie ma racji bytu.

Pozdrawiam Michoł
[2011-07-28 18:56]

okonek06

te koledzy może poprostu ustawkę se zrobicie parę razy w twarz sobie dacie,zamiast tutaj takimi inwektywami się obrzucać,bo to żałosne się robi [2011-07-28 19:28]

irex

Nie dość, że mamy coraz więcej analfabetów kaleczących ten piękny język, to jeszcze ich bronią.Natomiast korzystanie ze słownika i prawidłowe pisanie to objaw szacunku dla tych co to czytają
[2011-07-28 20:38]

jacenty75

Nie dość, że mamy coraz więcej analfabetów kaleczących ten piękny język, to jeszcze ich bronią.Natomiast korzystanie ze słownika i prawidłowe pisanie to objaw szacunku dla tych co to czytają

[2011-07-28 22:22]

jacenty75

I dokładnie o to mi chodziło a poczułem się zaatakowany w niegrzeczny sposób przez per. TonyMontana i postanowiłem więcej z nim nie dyskutować - bo nie warto.
[2011-07-28 22:26]

bodzio7374

niewiem w jakim regionie i czy staw czy rzeka ale moja metoda to grunt ina rasówe. pozdrawiam wszystkich [2011-07-29 07:45]

Grudzilla

na makaron człowieku troszkę nie tędy droga :)
[2012-01-30 16:37]