Połow na grunt

/ 5 odpowiedzi
W tą sobotę chciałbym wybrać się z gruntówką na leszczyka. Więc,potrzebuje na co je łowić co dać na haczyk oraz co wsadzić do koszyka zanętowego...oraz co mi się przyda jakie akcesoria itp.
Proszę koledzy pomóżcie.!                  
                                                           Za wszystkie porady z góry dziękuje.

marcin8666sz


Witam jak na haczyk to polecał bym pinkę + kukurydze tzw kanapkę stary sposób lub nie wiem czy jest u Ciebie tzw "smród wędkarski" w sklepie takie czarne kuleczki "ziarenka"  przypominające karmę dla psa Naprawdę godne polecenia!!!! jak nie wpadnie ładny leszcz to płoć też uderzy :) akcesoria to zależy jak na stały zbiornik to polecam sprężynę jak na rzeczkę to koszyk z zaślepka polecałbym ci kupić zanętę będzie w miarę prosto i tani a jeżeli nie to polecam płatki owsiane + płatki zbożowe (z Biedronki 1 kg najtańsze) możesz dodać 5-10 biszkopcików  5+10 krakersów zalej odrobiną cała mieszankę wodą z kukurydzy na pewno coś złapiesz pamiętaj o proporcjach  1/5 lub 1/10 muszą być w miarę równe możesz dodać z 1 ziemniaka ugotowanego z obiadu ale nie za dużo zawsze możę podejść lin czy karaś nawet karp nie pogardzi  (2011/11/14 20:24)

wedkarz


Cześć . na leszcza załóż np. 2 białe i kukurydze o tej porze próbuj na większe smakołyki , do koszyka mogę ci polecić zanętę Powermixsa Piernik do niej do daj trochę białych kuku i możesz dosypać ziemi rozpraszającej lub wiążącej zależy na jakiej wodzie łowisz.Z akcesoriów przydadzą ci się:2 podpórki , sygnalizator brań , wychaczacz  wymieniłem podstawowe rzeczy sam pomyśl co ci się przyda ;) (2011/11/14 21:13)

bobus86


W tą sobotę chciałbym wybrać się z gruntówką na leszczyka. Więc,potrzebuje na co je łowić co dać na haczyk oraz co wsadzić do koszyka zanętowego...oraz co mi się przyda jakie akcesoria itp.
Proszę koledzy pomóżcie.!                  
                                                           Za wszystkie porady z góry dziękuje.


http://www.wedkuje.pl/ryby,leszcz,274
wszystko na jego temat (2011/11/14 21:51)

adrianek2218


Na leszcza białe robaki/czerwone,dżdżownica,kukurydza,ciasto,popkorn.Do koszyka najlepiej zanęte na leszcza wymieszaną z melasą i robakami białymi/czerwonymi. (2011/11/27 08:10)

gomez7


Mi osobiście bierze na 4 białe i kukurydzke na haku 8 (2011/11/27 17:31)