Połów na żywca .

/ 29 odpowiedzi
Bombel22


tutaj chciałem przypomnieć ze kolega tylko zapytał o sprzęt metode oraz wiązania myśle że potrzebował pomocy gdyż chce spróbować tą metodą jednak do całego paragrafu to sugerował bym zeby założyć osobny wątek na ten temat  co gdzie można łapać oraz jaką i gdzie przynęte pozyskać bedzie nam łatwiej pomóc koledze w jego pytaniu..pozdrawiam wszystkich (2011/02/14 18:28)

GRZENIO75


tutaj chciałem przypomnieć ze kolega tylko zapytał o sprzęt metode oraz wiązania myśle że potrzebował pomocy gdyż chce spróbować tą metodą jednak do całego paragrafu to sugerował bym zeby założyć osobny wątek na ten temat  co gdzie można łapać oraz jaką i gdzie przynęte pozyskać bedzie nam łatwiej pomóc koledze w jego pytaniu..pozdrawiam wszystkich

                                                                                                                                   Dzięki KUBA.Co by było gdyby spotkali sie oko w oko nad wodą!!??Nie tylko rybki by pływały...hahaha....A podobno słyniemy z cierpliwości.Pozdrawiam.                                                                                                                                       (2011/02/17 22:14)

GRZENIO75


Znowu się zaczyna...

Cześć kolego szanowny.Chciałem jeszcze spytac o połów węgorza,ale chyba sobie odpuszczę.Pozdrawiam. (2011/02/17 22:17)