Zaloguj się do konta

Połów na kulki proteinowe

utworzono: 2011/02/26 18:50
jogo

Witam!

Byłbym wdzięczny gdybyście odpowiedzieli mi na dwa pytania.

1.Czy jest sens łowić na kulki proteinowe/pellet jeżeli nie jeżdżę na nocki tylko:wstaję przykładowo o 03:30 i na łowisku jestem o 3:50 rano. Zanim się rozłoże, zarzucę zestawy, zanęcę minie trochę czasu. Łowię na niewielkich stawach PZW największy nie ma nawet 1ha chyba.

2.Myślałem o łowieniu(jako przynęta) na kulki/pellet taki droższy, a nęcić tańszymi lub robionymi kulkami/pelletem. Mogę nęcić kulkami innego smaku a łowić innymi? Ma to znaczenie?

3.Czym mogę nęcić z brzegu na większe odległości?

 

[2011-02-26 18:50]

jogo

Dwa-trzy pytania :)) [2011-02-26 18:52]

@jogo, a postaraj się zmienić treść tematu na konkretny, a dostaniesz wtedy sporo odpowiedzi. Napisz np. "łłowienie karpi" albo "Łowienie na kulki"........... A poza tym, takie tematy były juz poruszane przez kolegów "karpiarzy", poszukaj więc na forum przy pomocy opcji SZUKAJ. [2011-02-26 18:56]

piotrcarp

jest sens ryby w dzien tez biora lepiej necic peletem i robionymi kulkami jak bedom dobre i karpie sie przyzwyczaja to bedom na to braly a zalozyc inna kulke na wlos tez mozesz karp jest ciekawy i skosztuje a necic mozesz proca rakieta albo kobra na takich niewielkich oczkach to zaden problem
[2011-02-26 20:34]