Połów karpia-jaka pora roku najlepsza?

/ 2 odpowiedzi
Witam. mam pytanie co do łapania karpi i ich karmienia no a więc w jakiej porze roku najlepiej nastawiać się na karpia. i co jest lepsze kulki proteinowe czy kukurydza czy jakaś inna przynęta i w jakiej ilości mam wrzucić tego do wody i czy jak będę łapał na kulkę to wystarczy tylko ona na haczyku czy też muszę wrzucić je do wody jak tak to ile ? Pozdrawiam :)
cinek8888

Siema najlepiej łowić kiedy woda ciepła chociaż i w zimnej da sie łapać ale jest to o wiele trudniejsze po drugie zależy od tego jaka jest populacja karpia w danym stawie i od wielkosci karpi w nim pływających czyli jeśli chcesz łowić większe nastaw się na proteine(chociaż z doświadczenia wiem że i takie 5+ na kuku chętnie biorą) a co do nęcenia to jak wyżej napisałem zeleży od wielkości łowiska. Lepiej jest jeszcze oprócz samych kulek proteinowych dopalić daną zanęte różnej wielkości pelletemi zalać wszystko aminoliquidem. (2014/07/25 14:51)

stary19

dzięki za radę ale jednach chyba odpuszczę kupowanie tego amino liquida a zostanę na kulkach pellecie i proteinie :) (2014/07/25 18:41)