Zaloguj się do konta

Połów belony zasady

utworzono: 2011/01/17 18:55
Askan

Aleks,dlatego mam te jajka jakby ze średniowiecza,ZBUKI.Niestety,byłem w Sarbinowie na kilkudniowych wczasach od 30-tego kwietnia do 9-ego maja i niespodziewanie załapałem sie na BELONĘ.Próbowałem póżniej w Darłówku,Unieściu i Niechorzu w innych miesiącach ale już belony wtedy tam nie było.Polecam miesiąc maj bo póżniej ona już tam nie wchodzi.POZDRO [2017-04-22 18:14]

Askan

Możliwe że jajka się zmroziły bo teraz po tylu latach jeszcze nie doszły do siebie,nie umiem żony zapłodnić.A tak poważnie to kolana mi wysiadają,skłąda się na to marznięcie na rybach przez ok pół wieku,ciężka praca pod ziemią i GORZOŁKA co suszy stawy i kieszeń.Próbowałem za beloną w Darłówku,Uniesciu i Niechorzu ale w innych miesiącach i nie było efektów.Z opowiadań znajomych wiem że belona jeszcze jest gdzieś w zatoce Puckiej we wrześniu,czy to prawda nie wiem.Pozdro [2017-04-22 18:28]

Sith

(...) Z opowiadań znajomych wiem że belona jeszcze jest gdzieś w zatoce Puckiej we wrześniu,czy to prawda nie wiem.Pozdro
Dokładnie. Moim zdaniem Puck to belonowe eldorado. Warto popytać specjalistę https://wedkarstwotv.pl/cb-profile/okonhel
  [2017-04-23 05:12]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia