Zaloguj się do konta

Półka czy karuzela z parasolką do kosza?

utworzono: 2013/01/31 08:07
krzysiekdan

Od strony praktycznej, co polecacie lepiej kupić do osłony przynęty półka z osłoną czy karuzela i parasolka do kosza ? Pozdrawiam.

[2013-01-31 08:07]

gustaw1300

Ja bym wybral polke z oslona o ile oprocz mocowania do podestu ma jeszcze przynajmniej jedna noge podpierajaca zw na to ze zajmuje duzo mniej miejsca i nie trzeba przestawiac (tak jak w karuzeli z parasolem) razem z przemieszczaniem sie slonca ale jak kazda rzecz ma swoich zwolennikow i przeciwnikow [2013-02-02 16:05]

roman55

Od strony praktycznej, co polecacie lepiej kupić do osłony przynęty półka z osłoną czy karuzela i parasolka do kosza ? Pozdrawiam.


Ja używam jednocześnie i niedużą tackę Milo z Parawanem „PIATTO METAL” montowana na jedna nogę, która ze względu na niedużą powierzchnię nadaje się tylko na przynęty i drobne akcesoria oraz karuzelę firmy Stonfo na cztery pojemniki wraz z parasolką zakupioną na allegro do wózka dziecinnego za 30zł i nie narzekam ani na półkę ani na karuzelę. Choć osobiście tak jak kolega wyżej się wypowiedział chyba bardziej praktyczniejsza jest mimo wszystko półka a może inaczej platforma z parawanem podparta jedną lub dwoma nogami (tylko ceny są zabójcze). Na stanowisku taka platforma chyba sprawia mniej kłopotów.  Polecam pod rozwagę w przypadku zakupu takiej platformy - nowość na rok 2013 z serii PRO MATCH firmy JAXON. Na zamieszczonej fotce wygląda na bardzo solidną półkę boczną mocowana na nogę stanowiska wyczynowego. Platforma ta wyposażona jest dodatkowo w nogę teleskopową regulowaną w zakresie od 50 do 85 cm i średnicy 20 mm, którą mocuje się po przeciwnej stronie niż mocowanie półki do stanowiska. Wymiary tej platformy pozwalają na umieszczanie na niej cięższych rzeczy takich jak pojemniki i druga sprawa to, że świetnie będzie komponować z całością twego kosza.  Pozdrawiam

[2013-02-03 14:26]

kwaldek

I według mnie stabilniejsza  będzie półka [2013-02-04 06:46]

krzysiekdan

Dzieki Panowie za odpowiedzi. Jednak zdecydowałem się na karuzelę i dodatkowo dokupię parasolkę do wóżka tak jak romann55 wspomniał wówczas mnie tanio wyniesie. pułki są niestety drogie i ceny zaczynają się grupo ponad stówkę. Pozdrawiam [2013-02-05 06:46]