Polecane koło PZW w Bydgoszczy

/ 5 odpowiedzi
Mam prośbę do kolegów z Bydgoszczy. Mógłby ktoś polecić jakieś koło wędkarskie? W przyszłym roku przeprowadzam się właśnie do Bydgoszczy i pasowało by się gdzieś dopisać. Chodzi mi o dobry i łatwy kontakt, działalność rekreacyjną (jakieś spotkania, pikniki, zawody rodzinne itp) jak i typowo sportową (np. zawody spinningowe, muchowe). Zapewne wśród bydgoskich kół wędkarskich jest jakieś wyróżniające się "in plus". Chętnie poczytam opinie.
niko


ciezko cos polecic w kazdym cos sie tam dzieje nie wiem ja tam mało uczestnicze w takowych spotkaniach konkursach itp.... co do Bydgoszczy to masz o tyle dobrze że mamy w brud wody naprawde jest w czym wybierać :) (2014/12/17 23:45)

JARASACKI


Przeważnie  w każdym kole są organizowane zawody , wiec wybierzesz sobie sam poczytasz strony internetowe kół pzw (2014/12/18 20:27)

rafal-idler


Dzięki koledzy za odpowiedzi. Udało mi się znaleźć strony kół: 1, 4, 5, 9, 31, 52, 57 i 58. Większość niestety uboga w treść (a może za dużo się spodziewałem?). Graficznie najbardziej zachęcająca jest strona 4-ki. Po "sąsiedzku" będę miał 58 (Wodnik) przy Balatonie. Jak powyżej koledzy napisali, w każdym widać, że "coś" się dzieje. Zapytam więc może inaczej. Łowił będę głownie na spinning. Może będę chciał wziąć udział w jakichś zawodach (koła, może okręgu). Z pewnością wśród tych kół, które wymieniłem powyżej są takie co systematycznie organizują zawody spinningowe, jak i takie, gdzie ze względu na brak zainteresowania takowych nie ma, za to regularnie organizują np. spławikowe. Ktoś coś w tym temacie może się wypowiedzieć? (2014/12/19 14:41)

retek


witam jeżeli chodzi o spining to myślę że czwórka będzie najlepszym wyborem.pozdrawiam (2014/12/19 16:01)

rafal-idler


Dzięki :) Będzie temat do przemyślenia. Jak by się komuś coś jeszcze przypomniało to śmiało pisać ;) Pozdrawiam (2014/12/20 16:18)