Zaloguj się do konta

Polecane jednostki na wyprawy dorszowe.

utworzono: 2010/12/21 08:30
ambatczew


Brook
0
Kuter "ORION-R" Władysławowo. Gorąco polecam. Byłem 5 razy i za każdym razem mieliśmy najwięcej dorszy. Miła i profesjonalna obsługa + posiłek + bardzo szybka łódź- To gwarantuje miłą atmosferę i udany połów.

Dokładnie też tylko pływam na Orionie i powiem tak bajabongo;)
[2011-12-18 20:36]

A ja tylko dodam. W listopadzie chciałem zamówić miejsce na ADMIRALE i już nie bylo. Co się okazało. Sklepy wędkarskie zamawiają terminy i szary człowiek pozostał bez możliwości łowienia. Bez komentarza.
[2011-12-19 10:14]

zbikk24

Kolego pływam na Admirale średnio co miesiąc wykluczając miesiace lipiec sierpien i kłopotu nie zaóważyłem z miejscami zgodze sie ze na weekendy graniczy z cudem załapanie sie na rejs ale w tygodniu zawsze znajdzie sie miejsce [2011-12-19 18:42]

doemka

Polecam  kuter  PAWEŁ-SZ w Darłowie.
Załoga jak i kuter super.
[2011-12-20 11:55]

ambatczew

Witam,interesuje mnie Kołobrzeg lub Władysławowo rejs 10 godz.jeżeli to możliwe proszę o polecenie sprawdzonych łódek.Pozdrawiam A.J.

zdecydowanie orion r albo admiral 1 i 2
[2011-12-20 17:57]

ambatczew

oczywiście z Władysławowa nr kontaktowy Orion R 504173256 Pan Robert a co do Admirała 1 i 2 to terminy już zajęte na cały sezon 2012
[2011-12-20 18:02]

baloonstyle

Wejdź do mnie na blog, tam znajdziesz kontakty do armatorów z Zatoki Władka i Łeby.
[2011-12-21 09:13]

hakuba1


Brook
0
Kuter "ORION-R" Władysławowo. Gorąco polecam. Byłem 5 razy i za każdym razem mieliśmy najwięcej dorszy. Miła i profesjonalna obsługa + posiłek + bardzo szybka łódź- To gwarantuje miłą atmosferę i udany połów.

Dokładnie też tylko pływam na Orionie i powiem tak bajabongo;)


Byłem na ORIONIE 2012.07.07 i też połapałem. Jak wyżej ORION godny polecenia!!!!!!!!!!! [2012-07-12 13:16]

maro_33

polecam Sezar to motorówka zabiera do 8 osób, najlepiej zebrać skład i umówić się z gościem, my tak robimy, zero tłoku nik ci nie plącze zestawów. warto polecam [2012-08-17 15:03]

Pasjonata

Ja mogę śmiało polecić "BOMIK" z Darłowa-Darłówka , byłem w zeszłym roku pod koniec sierpnia i byliśmy wszyscy bardzo zadowoleni, popłynęli "na czuja" w inne miejsce niż wszyscy i wygraliśmy na tym - taki instynkt rybaka chyba :) W tym roku również płyniemy Bomikiem 29 kwietnia 5 osób - rezerwacja na ich stronie  (o ile aura pozwoli) a jak nie to termin się przesunie, jest tydzień zapasu :) Nie polecam tych czerwonych kutrów, jacyś wypasieni, nie zapisali nas na umówiony termin parę miesięcy wcześniej bo ...zapomnieli albo mieli cały kuter zarezerwowany i olali temat, do Bomika poszedłem i z radością nas przyjęli - POLECAM.http://www.wedkowaniemorskie.eu/index.php [2013-03-07 11:14]

mors88

Ja moge polecic z Wladyslawowa Marinero. jak dla mnie pierwsza klasa. Szyper Artur wporzadku gosc.
[2013-03-20 17:20]

michal223311

witam Koledzy.

w maju wybieramy się ekipą na dorsze i to na 3 dni.
wypływamy z Kołobrzegu statkiem PELICAN możecie powiedzieć mi coś na temat tej jednostki?


[2013-03-24 00:36]

sumik1974

Sory że nie na temat w Kołobrzegu polecam Hydre byłem w lipcu i połowili wszyscy ja osobiście miałem tyle ryb że aż wstyd o tym się przyznawać po połowie rejsu.Drugą połowę rejsu tylko sportowo łowiłem i nikt mi nie powie że ryba złowiona nie nadaje się do wypuszczenia, a jeśli nawet to chociaż mewy sobie pojadły.Na ok. 20 szt. wypuszczonych tylko 2 szt. nie odpłynęły.

A teraz byłem w Władysławowie u OSTREGO  i było kiepsko ja 3 szt  reszta nie wiele więcej.Padł jeden podał 5 kg i chyba ze dwie trójki,tylko na rufie i tam najwięcej połowili,gdzie też łowił z załogi,a reszta to koledzy.
Był duży niesmak wśród łowiących na dziobie bo nie połowili.
Obsługa kiepska,skrzynie sami wędkarze sobie rozstawiali,przy zaczepach małe zainteresowanie załogi.
Kiepsko napływał i źle się ustawiał.
Plątanina niesamowita,nawet do tego stopnia że splątał się wędkarz który był na dziobie z tym który był na rufie.
Jednostka przystosowana max na 8 osób a nie na 13 jak było i jeszcze jedno miejsce na kij było wolne.
Na jednostce Sztorm najmniej po 20 szt. każdy i wszyscy zadowoleni  nie mieli okazów ale coś wyciągali nie tak jak u nas.Ryba brała i można było połowić tylko trzeba było stać na płytkie wodzie do 30m,a my nawet do 90m doszliśmy.

Osobiście nie polecam tej jednostki.
[2013-10-22 11:05]