Polecane jednostki na wyprawy dorszowe.

/ 69 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam serdecznie.
Jak w temacie, podajemy nazwy kutrów na których warunki i same wędkowanie jest bardzo dobre.Mozemy podac od razu telefon kontaktowy bądź link do strony jednostki.
Pozdrawiam

baloonstyle


Zacznę

Julia Karina-Gdynia tel.787-489-059
Mors-D -Łeba  tel.502-314-682
http://leba-kurort.pl/noclegi,rozrywka-rekreacja,mors-d-wedkarstwo-morskie-kpt-zbigniew-dolecki.html

Powyżej link do jednostki. (2010/12/21 08:32)

minus


Byłem kilka razy na różnych jednostkach z tej firmy i jestem bardzo zadowolony

http://www.nadorsza.com/


Małą motorówką śmiga z Władka nawet na dalekie łowiska i bardzo szybko się przemieszcza z łowiska na łowisko.

Greta B pływa po zatoce  - większa i wolniejsza ale szyper ma łeb na karku

Iwan - nowa jednostka na zatokę  - na niej nie pływałem więc nie wiem


POLECAM (2010/12/21 11:37)

bercik1965


WITAJCIE TO MOJE TYPY NA KTÓRYCH PŁYWAŁEM I BYŁEM GOSZCZONY MILE WRAZ Z CÓRKA I INNYMI ZNAJOMYMI MIĘDZY INNYMI Z KOLEGĄ Z WĘDKARZA POLSKIEGO NAZWISKA NIE PODAJĘ Z WIADOMYCH PRZYCZYN A O TO JEDNOSTKI I LINK DO NICH


http://pl.waggler.org/jednostki/Polska/Hel/38-Cpt--Morgan (2010/12/21 12:35)

piaho80


Witam

na zatoke polecam Gteta B

A Łeba Mors D i Misisipi

(2010/12/21 13:30)

GBH


m/s Sparky z Darłówka - polecam (2010/12/21 13:54)

IREK44


Pozdrawiam . I mamy już odzew Wędkarzy z naszego portalu , przejąłeś inicjatywe co cieszy. Teraz informacje którymi , będą dzielić się wędkarze w dużej mierze pozwol na spokojniejszą inwestycję w wyprawy morskie. Z czasem w sposób bardzo skuteczny te , najgorsze kutry będą omijane te , polecane mają już swoich zwolenników między nami. Pozdrawiam (2010/12/21 17:58)

ppawi78


ja będę polecał Netpuna z Władka. co prawda socjal nie powala na kolana, ale za to szyper jest zawzięty i nawet w niekożystnych warunkach coś można wydłubać (2010/12/21 18:19)

piaho80


Witam

Dopuki przygodni wedkarze bedą korzystać z kutrów które niesa oblegane  doputy bedą one pływać. Ci wedkarze którzy posmakowali przygody z dorszem omijają słabe jednostki dużym łukiem.

Na dobre jednostki trudno sie wdostać trzeba zamawiać terminy na 2-3 miesiące wcześniej.Trzeba samemu wypróbować kilka jednostek i wyrobić sobie opinie

 

 

(2010/12/22 15:10)

baloonstyle


Ja podaję tu tylko jednostki na których płynąłem więcej niż raz i naprawdę są godne polecenia :))
Na moim niepowodzeniu Ty możesz tylko zyskać nie trafiając na taki złom jak ja :)) (2010/12/22 16:47)

amator60


Witam serdecznie
Polecam kuter Alvan z Sobieszewa.
Może nie najszybszy ale stabilny, socjal ok.,
szuka ryby ,można połowić. (2010/12/22 21:14)

jedrzej53


Witam,interesuje mnie Kołobrzeg lub Władysławowo rejs 10 godz.jeżeli to możliwe proszę o polecenie sprawdzonych łódek.Pozdrawiam A.J. (2010/12/22 21:26)

withanight88



Brook
0
Kuter "ORION-R" Władysławowo. Gorąco polecam. Byłem 5 razy i za każdym razem mieliśmy najwięcej dorszy. Miła i profesjonalna obsługa + posiłek + bardzo szybka łódź- To gwarantuje miłą atmosferę i udany połów. (2010/12/22 21:37)

loduwa


witam
ja osobiście polecam amelie z ustki zawsze pływam na tej jednostce jak jestem w ustce armator w porządku konkretny gość zawsze mówi co i jak z pogodą obsługa też super zawsze pomocna szyper mało mówi ale napływa świetnie :) nigdy o kiju nie wróciłem i zawsze byłem zadowolony
a i jeszcze zupka rybna to po prostu poezja polecam (2010/12/24 13:20)

waldidab


Witam

polecam w 100% kuter z Władysławowa NEREIDA 

byłem tam 5 razy i potwierdzam że wszystko jest ok

szyper wraz z załogą mają duże doświadczenie w pływaniu z wędkarzami 

na tym kutrze naprawdę można połowić

(2010/12/25 12:18)

Chlebek59


Dlatego koledzy  piszą o tym, aby co niektórym udało się uniknąć wyprawy, która z góry skazana byłaby na klęskę. Jedziesz, czasami wiele kilometrów a tam ładują cię w rogi ! I nie ma tu czy to byli doświadczeni wędkarze czy ci co wędki mieli pierwszy raz w ręku. Lepiej poczekać,a nawet  dwa tygodnie, by się pobawić  na dobrej jednostce. (2010/12/25 18:59)

u?ytkownik8996


gdyby ktoś chciał płynąc na bornholm to polecam z kołobrzegu kuter NORDYK super obsługa warunki dobre jedzenie zaje dobre (2010/12/26 10:17)

lechog


to były holownik, teraz w eskadrze Wiśniewskiego (2010/12/26 23:45)

lechog


z czystym sumieniem polecam Gretę B (2010/12/26 23:46)

lechog


to ziomki, lubią swoich (2010/12/26 23:49)

pelki83


?????  Przepraszam poszło bez wpisu, juz klikam .... 

   Od siebie dodam jednostke  Urtyp z Sobieszewa p. Marcina. Miałem okazje płynąć w tym roku parę razy i nie mam nic do zarzucenia. Rybki ok, socjal, załoga i sam kuter ok! (osobiście wspominam b. dobre kotleciki.. ;D) Chłopaki wiedzieli gdzie szukać rybki jak jej nie było...Ostatni  raz na urtypku to chyba z Grettą spływaliśmy z rybkami, reszta na sucho.Jednostka pozytywnie oceniana na "+" patrząc na moje dotychczasowe rejsy. 
Dojazd: (od strony Gdanska) :Dojechac do mostu prowadz. na wyspe,za mostem 1-sza ulica na lewo i jedziemy nią az do hotelu(po prawej bedzie stał). Na przeciw hotelu w lewo (gruntowa droga-dojazd do nabrzeża) 25m tą drogą i koniec jazdy, bierzemy kije,pilki.. ;).Na lewo widac kutry a wsrod nich Urtyp.

Kontakt:       500-225-585   p. MarcinE-mail:               marcin@polowydorsza.plLink strony:      www.polowydorsza.pl (2010/12/28 13:58)

jedrzej53


Witam ,pływałem na Alwanie socjal ok.ale szyper się motał po zatoce ,więcej pływania niż wędkowania być może za mocno wiało ale wtedy zero przyjemności tylko żebra obite o reling,mam wątpliwości co do wędkowania na zatoce.Pozdrawiam A.J. (2010/12/30 12:24)