Polecam czapki Dragona

/ 12 odpowiedzi / 4 zdjęć
Z czystym sumieniem mogę te czapki kolegom polecić, z daszkiem i bez.
Bez daszka, lekka w noszeniu i z przyzwoitą oddychalnością, przydatna właśnie na obecną pogodę i na lekki mróz w bezwietrzny dzień to tzw. beanie, zamieszczam opis z katalogu:

Lekka czapka typu beanie, uszyta z elastycznego materiału Easy- STRETCH (4-way Stretch Technology) o bardzo wysokiej oddychalności. Krój długi, do zawijania dolnej krawędzi, ale z możliwością noszenia czapki również luźno nasuniętej na głowę.

Tutaj wklejam link do opisu Dragona http://www.firmadragon.pl/oferta/odzie-wedkarska/odzie-dragon/czapki-i-kapelusze

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

tripod

I jeszcze jedna czapka, tym razem z daszkiem. Ta czapka uszyta jest z bardzo mocnego materiału, używam ją 2 zimy i teraz idzie 3 zima, też zamierzam ją używać - bez reperacji, czyli nic nie musiałem zszywać, cerować, naprawiać. Jest głęboka, nauszniki dobrze działają, sznurek pod brodę przydaje się szczególnie na lodzie, gdy wieje. Dobrze nadaje się na kuter, na trocie, pstrągi, a nawet do łowienia plażowego podczas wiatru. Jest ciepła.

Wklejam link do Dragona z czapką: http://www.firmadragon.pl/oferta/odzie-wedkarska/odzie-dragon/czapki-i-kapelusze?showall=&start=11 (2015/11/13 04:57)

tripod

I jeszcze jedna czapka, tym razem dla tych, co pocą się często i dużo. Ta czapka jest dobra na bezwietrzną pogodę, trzyma ciepło i przepuszcza parę wodną. Jest lekka i dobrze siedzi na głowie. (2015/11/13 05:00)

luxxxis

Popieram,mam pierwszą i ostatnią.Nie pizga w nich:) (2015/11/13 09:00)

DeepL

Mam pierwszą i na jesień jest dobra. (2015/11/13 09:22)

pakul1206

A ja polecę taką, ciepła, nie pizga nawet w Laponii niezawodna nawet w przestworzach :)Trochę trudno o zieloną ale warto poszukać :) (2015/11/13 19:13)

czaro93

Kolego zrób wpis o tych czapkach : ] 

Pozdrawiam (2015/11/13 22:20)

ryukon1975

Mam kilka czapek Dragon, dobra jakość i trwałe. Warte zakupu. (2015/11/14 06:08)

zbynio 33

Czy są jakieś czapki z dragona dla karpiarzy? (2015/11/14 07:15)

ryukon1975

Zbynio dla karpiarzy od Dragona jest kilka wzorów czapek Mega Baits. (2015/11/14 08:07)

Jakub Woś

Czy są jakieś czapki z dragona dla karpiarzy?

Niestety tylko dla szczupakarzy i wegorzarzy. Ja osobiście czekam na serię dla sandaczarzy ;)
(2015/11/14 08:16)

zbynio 33

Ta jest fana :).

Wyszyje sobie karpia i dodam lampkę i będzie mega karpiowa czapka.
A tu proszę wersja na dzień w słoneczne dni. coby karczycha nie spaliło. Ostatnio włosów nie mam i takie nakrycie głowy jest dla mnie ważne... :)

(2015/11/14 09:24)