Połamany bat ( węglówka )

/ 5 odpowiedzi
Prosze o pomoc ponieważ polamal mi sie bat weglowy.Zlamanie jest wzdłuż wedki.Polamane sa tak 2 sekcje. Wedka ma 7m jest to YORK DERBY POLE......
fisch 73


My w okręgu poznańskim mamy to szczęście że mamy na ul.Malwowej hurtownię Jaxona. Nie ma problemu z naprawą żadnej wędki. Do tego bardzo fachowa i uprzejma obsługa. Kol.profil jest tak skąpy że nawet nie wiadomo z jakiego okręgu kol.pochodzi. Pozdrawiam. (2012/08/04 12:15)

JKarp


Prosze o pomoc ponieważ polamal mi sie bat weglowy.Zlamanie jest wzdłuż wedki.Polamane sa tak 2 sekcje. Wedka ma 7m jest to YORK DERBY POLE......



CześćIdź do sklepu gdzie kupowałeś wędkę. Poproś, żeby odesłano ją do serwisu Yorka w celu naprawy płatnej.Innej opcji raczej nie ma.
"My w okręgu poznańskim mamy to szczęście że mamy na ul.Malwowej hurtownię Jaxona. Nie ma problemu z naprawą żadnej wędki. Do tego bardzo fachowa i uprzejma obsługa. Kol.profil jest tak skąpy że nawet nie wiadomo z jakiego okręgu kol.pochodzi. Pozdrawiam."

Widzisz, piszesz pewną cześć rzeczy nieprawdziwych. To że w Poznaniu jest hurtownia i serwis Jaxona to jedno i to jest prawda." Nie ma problemu z naprawą żadnej wędki." - tylko i wyłącznie JAXONA i o ile pamiętam tylko poprzez jakiś sklep wędkarski. Tak bynajmniej było jeszcze rok temu.Natomiast żadna z naszych firm nie przyjmie do naprawy wędek lub kołowrotków konkurencji lub tzw no name.
JK (2012/08/04 13:03)

arti1151


Święta prawda popsutą wędkę należy zanieść do sprzedawcy dopiero w tedy on może wysłać ją do serwisu.  (2012/08/04 13:16)

bolo19975


Dzieki juz wiem dokladnie co zrobic.Pozdrawiam (2012/08/05 19:41)

Wachta


Dzieki juz wiem dokladnie co zrobic.

To może się z nami podziel tą wiedzą, bo ja mam od dzisiaj podobny problem z batem.
(2012/08/05 20:10)