Połączone czy legalne

/ 6 odpowiedzi
Kilku oszołomów zadecydowało że kilka kilometrów rzeki będzie no kil . Jako wędkarz z 30 letnim stażem nie zgadzam się żebym niemógł łowić na tym odcinku rzeki [czy  biorę czy nie to jest kwestia dobrej woli} ale twierdzienie że mogę łowić jak uiszczę DOBROWOLNą opłatę będę mógł łowić.ALE opłacając składkę na wody górskie nikt nie poinformował mnie że muszę wniesć dodatkową opłatę , chyba że okręgowi brakuje pieniędzy na wypłaty i znalezli podatny grunt, kilku oszołomów którzy dla zaspokojenia swoich ambicji zrobią wszystko żeby zaistnieć i mieć przychylność prezesa i pani dyrektor
hdupawelslowinski


Panie Sławku to wszystko jest chore co sie dzieje w tym okregu,szkoda slow i klawiatury.proponuje zrobmy wspolne zawody spiningowe o puchar sklepu Twister and Leszcz na wodzie niby pani dyrektor a Pana Romana. (2012/04/26 22:57)

Bill


Przepraszam, że nieco zbocze z tematu. Kolego Pawle jakie to wody użytkuje pan "Roman"? - bo z tego co wiem żadnych, no chyba, że panu "Romanowi" jakieś stawy pozostały.
Piszę Roman w cudzysłowie, cytując autora wcześniejszego postu ale jak mniemam chodzi o pana Dubkiewicza.  (2012/04/27 18:58)

Mateusz D


A ja uważam, że to bardzo trafiona inicjatywa. Pogłowie łososiowatych i lipienia w dorzeczu Gwdy powoli osiąga poziom zera i niestety jedyną szansą, jest właśnie powstawanie odcinków specjalnych. 
Niepotrzebnie obraża Pan ludzi, których nie zna. Nikt tutaj nie chce zaistnieć, a tym bardziej przypodobać się okręgowi. Są to ludzie, którzy zamiast narzekać w internecie, postanowili stworzyć łowisko, coś na wzór OS Łupawa. Okręg nie ma żadnych korzyści majątkowych z powstania odcinka licencyjnego, całkowity dochód z sprzedaży licencji przekazany jest na ochronę i zarybianie. Co z tego wyjdzie zobaczymy za kilka lat, ja trzymam kciuki za chłopaków.
http://www.klubpp.eu/index.html
Mateusz Droszcz (2012/05/15 01:13)

zino1978


Szanowny Panie Romanie. Dorzecze GWDY jest naprawdę duże. Nie ma tam już za wiele rybek ale można popróbować coś połowić. A ten kawałek wody zarezerwowany dla no kill chyba nie sprawi że umrze Pan z głodu. A jak brakuje mięska to do sklepu. Pozdrawiam. Jeden z oszołomów.  (2012/05/20 22:28)

DaMeKZ


Kilku oszołomów zadecydowało że kilka kilometrów rzeki będzie no kil . Jako wędkarz z 30 letnim stażem nie zgadzam się żebym niemógł łowić na tym odcinku rzeki [czy  biorę czy nie to jest kwestia dobrej woli} ale twierdzienie że mogę łowić jak uiszczę DOBROWOLNą opłatę będę mógł łowić.ALE opłacając składkę na wody górskie nikt nie poinformował mnie że muszę wniesć dodatkową opłatę , chyba że okręgowi brakuje pieniędzy na wypłaty i znalezli podatny grunt, kilku oszołomów którzy dla zaspokojenia swoich ambicji zrobią wszystko żeby zaistnieć i mieć przychylność prezesa i pani dyrektor

Oj boli, boli prawdziwego mięsiarza jak się go odetnie od koryta. I nie "wędkarz z 30 letnim stażem" tylko miesiarz z 30letnim stażem. Pozdrawiam ozięble (2012/05/21 13:12)

lachs


Nawet w tym portalu oszolomstwo i nawiedzeni zaczynaja narzucac na siłe swoje krzywe widzenie swiata.

Jak normalnemu wedkarzowi nie podoba sie ,ze PZW po cichu zaczyna sie komercjalizowac i niektorzy cwaniaki chca na boku swoje interesiki zalatwiąc poprzez tworzenie jak za komuny sklepy komercyjne tak tu jak z Połączonymi łowiska za dodatkowa oplata.Wszystkim tym co pozwalaja na takie rzeczy w najblizszych wyborach wedkarze z Piły  powinni "odpowiednio" podziekowac.

Nie dosc ze Polsce skladki wedkarskie w przeliczeniu do przecietnych zarobkow to jest absolutny rekord swiata -to jeszcze wielu pazernym"dzialaczom"to mało i chca wiecej wyrwac kasy !

Jak maja powstawac takie łowiska ekstra platne -OK,ale skladka na wody gorskie powinna zostac obnizona!

Nie dajmy sie zwariować -bo jak pozwolimy na takie praktyki -to zanim sie obejrzymy kazda woda gdzie jeszcze z wedka mozna sie wybrac bedzie ekstra płatna!

 

(2012/05/21 15:44)