Pokrowiec Dragona

/ 4 odpowiedzi
Witam mam w planie kupić sobie nowy pokrowiec na kije.Zastanawiam się nad Dragonem http://allegro.pl/pokrowiec-dragon-145cm-2-komorowy-92-01-145-i2894925340.html Jakie są wasze opinie na temat jego trwałości ?
robban

Witaj. Ja mam dwu komorowy tylko Team Dragon. Solidny pokrowiec, dobrze wykonany , fajny material. Mieszcza mi sie cztery wedki z kolowrotkami, podbierak w bocznej kieszonce i podporka. A w kieszonkach po bokach, wkladam po podelku z woblerami i zelastwem. Tak wyposazony udaje sie na wedkowanie z lodzi. Zastanawiam sie jeszcze nad trzy komorowym, wedek przybywa, a chcialbym miec na lodzi wszystko pod reka. Chodzi o kije.  (2013/01/12 22:59)

Radziu

Dzięki za opinię kolego Pozdrawiam. (2013/01/13 20:40)

heroesxd

WitamPosiadam identyczny pokrowiec jak ten z aukcji. Z tą różnicą że mój jest troszkę dłuższy. Niestety w sklepie nie było 145cm ale to żaden problem. O pokrowcu nie mogę powiedzieć złego słowa. Przetrwał cały sezon i nadal wygląda na nowy. Mocny i trwały materiał, drobny czy średni deszczyk nie jest mu groźny, spora pojemność, bardzo wygodne uchwyty. Na rybki jeżdżę rowerem więc prócz wędek i podbieraka mam w nim także podpórki, drobne pudełka z akcesoriami, cieplejsze ubrania i kanapki. A wędki i tak są bezpieczne. Dokonując wyboru oglądałem w sklepie również inne i nieco tańsze pokrowce. Naprawdę nie ma porównania. Model dragona jest dużo mocniejszy, sztywniejszy i solidniejszy w przeciwieństwie do innych modeli które miałem okazje sprawdzić i dotknąć. Jestem z niego w pełni zadowolony. Polecam! (2013/01/13 22:39)

Radziu

Więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko złożyć zamówienie dzięki za odpowiedź.Pozdrawiam:) (2013/01/14 15:33)