Pokrowiec / torba na Elektrostatyk F5R

/ 6 odpowiedzi
W B

Szukam pokrowca na Elektrostatyk F5R - ktoś coś poleci ?
borsuchi

Nikt nie stosuje używa pokrowaca od takiego krzesła ? (2020/06/22 11:22)

voodooman

Kiedys mialem taki szal ze wszystko musialo byc w pokrowcu lub torbie przystosowanej do danego produktu. Krzeslo, lozko, i inne duperele. Jak sie pakowalem do auto to wszyscy pytali czy sie wyprowadzam. Faktycznie tak to wygladalo. Teraz juz z szlu toreb chyba wyroslem. Polowa gratow posprzedawalem i juz chyba nigdy nie kupie pokrowca na pokrowiec i do tego jeszcze torby na te pokrowce. Przemysl sprawe czy aby na serio jest to dla ciebie tak niezbedne i czy warto. Pozdrawiam tych co przeszli na minimalizm (2020/06/22 15:33)

andek

Używam tylko 2 pokrowców, do wędek bo daje jednak przyzwoitą ochronę i do siatek do przechowywania ryb ze względu na późniejszy zapach - do fotela zrezygnowałem jak kolega wyżej pisał. (2020/06/22 16:12)

borsuchi

Może faktycznie masz trochę racji - ja nie mam zamiaru kupować 10 odzielnych pokrowaców na podbierak, siatkę na ryby itd ale co do takiego na krzesło to jednak mi się przyda. .
Mam 3 komorowy pokrowiec na wędki do którego wrzucam poza wędkami pudełka z gratami, podpórki itd. Do tej pory krzesło woziłem w "torbie kraciaku" ( niestety słabo z wytrzymałością i musze kupić coś solidniejszego ) - i poza krzesłem wrzucałem tam kosz do podbieraka, siaktę, worki na śmieci, jakąś bluzę czy ocieplacz. Z taką dedykowaną torbą najlepiej z paskiem na ramię biorę jeszcze tylko wiadro z zanętami i ze wszystkim byłbym w stanie naraz się zabrać. (2020/06/22 16:13)

voodooman

Krzeslo mam troche inne ale wszystkie sa podobnej budowy. Do raczek doszylem taki pas parciany lub pas nosny jak kto woli. Jak fotel jest rozlozony to na siedzenie klade siatke w pokrowcu, recznik, jakas bluze i inne male pierdoly jak jest potrzeba. Zamykam fotel z tymi wszystkimi gratami, pasek na ramie i nic nie wylatuje. Fotel w tym momencie pelni role torby. (2020/06/22 16:57)