Pokrowiec na wędki 140cm

/ 30 odpowiedzi
SlawekNikt


Pokrowce team dragon są godne polecenia. Swego czasu przerzuciłem kilka różnych marek i wnioski są następujące: albo prawie grubo albo będzie marnie. Akurat Krzysiek polecił Tobie, Wam nowość, a ta jak wiadomo kosztuje ... ale wystarczyło poszukać trochę wcześniej i można było nabyć taki jak ten z linku tylko, że o trzech komorach za 130 zł. http://allegro.pl/pokrowiec-wedkarski-team-dragon-dwukomorowy-145-cm-i6639361466.html (2017/04/17 10:48)

ryukon1975


Kolego poczytaj opinię ale najważniejsze pomacaj  
Tu jest problem bo u mnie są sklepy nastawione na towary z niskiej pułki i nie kupi nic porządnego jak znalazłem pokrowiec to nawet go nie oglądałem bo szkoda czasu .Sprzedawcy wolą sprowadzać na zamówienie lepsze towary jak mieć na stanie w sklepie.Dlatego muszę polegać na użytkownikach i kupić coś na allegro .Na temat pokrowców mikado nie znalazłem wcześniej żadnej informacji teraz wiem że nie są solidnie wykonane i lepiej je omijać. Wiem że ryukon często poleca produkty dragona bo jest powiązany z tą firmą ale słabego towaru by nie polecił . Za kilka dni jak przyjdzie to opisze moje wrażenia.
 

Właśnie tak powinieneś zrobić. Gdy otrzymasz już pokrowiec napisz co o nim myślisz. Wymień plusy i minusy według Ciebie będzie to cenna informacja dla innych. Miałem pokrowiec z tej serii i używałem go długo. Pozytywne wrażenia jednak z pewnością nie każdy wędkarz będzie miał takie samo zdanie zdanie.
Sławek pokrowiec z linku pierwszego który wymieniłem i na który zdecydował się mazu89 to nie jest nowość. Ten z drugiego linku już tak. (2017/04/17 20:11)

SlawekNikt


Widziałem, że się spóźniłem ;-) (2017/04/17 21:11)

mazu89


Pokrowiec przyszedł wędki już w nim leżą. Jest solidnie wykonany ścianki grube jest tam jakaś gąbka wszyta po między dwa materiały ten po zewnątrz wygląda na bardzo mocny i gruby  po bokach są dwie kieszenie zamykane na  rzep długości 80 cm w opisie pisze że jest tylko jedna kieszeń ale lepiej jest tam wkładać coś co nie wpadnie za głęboko włożyłem do jednej podpórki i się okazało że dwie krótsze nie jestem w stanie wyciągnąć ale to szczegół po prostu trzeba myśleć co się wkłada. Jak na razie jestem zadowolony z nowego nabytku myślę że po teście nad wodą nic się nie zmieni.Co do tych mocowań wewnątrz pokrowca o których mówił ryukon po prostu ich nima ale po włożeniu wędek uważam że by były zbędnym dodatkiem bo wędki leżą w pokrowcu stabilnie. Chciał bym podziękować wszystkim za cenne rady mogę z czystym sumieniem powiedzieć że kupiłem świetny pokrowiec.   (2017/04/19 19:24)

ryukon1975


Jeśli chodzi o te sznurki do wiązania to zależy od czasu produkcji. W wcześniejszych wersjach ich nie było potem były. Ogólnie model już nie produkowany więc ciężko trafić z jakiego roku będzie ten w danym sklepie. Jednak tak jak piszesz nie ma to dużego znaczenia bo pokrowiec naprawdę dobrze zabezpiecza wędziska. Może byłoby to ważne gdyby ktoś na ryby jeździł na kangurze jednak to u nas rzadko spotykany środek lokomocji. :) Najważniejsze że jesteś zadowolony z zakupu i nie wydałeś kasy na darmo. (2017/04/19 19:38)