Zaloguj się do konta

Pokrowiec Jaxon PIX UM-POC

utworzono: 2015/10/04 23:41
Dos equis xx

Ma ktoś ten pokrowiec lub widział go na żywca? Interesuje mnie czy ma dwie szelki czy jedną. Czy można założyć go jak plecak? Oraz inne opinie.
[2015-10-04 23:41]

pstrag222

Nawet sobie nie zawracaj uwagi tym dziadostwem on nawet sezonu nie wytrzyma [2015-10-05 06:51]

Dos equis xx

ok dzięki a znasz jakiś niedrogi z dwoma paskami, żeby można było zakładać jak plecak? [2015-10-05 08:18]

Haryyy5

kup sobie jakiś szyty przez mniejsze zakłady. sam takich używam i jak za tą cenę są ok.

http://allegro.pl/3-komory-150cm-pokrowiec-na-wedki-10-gratisow-i5587409341.html [2015-10-05 11:50]

JKarp

Moim zdaniem futerał jest bardzo ważną częścią wyposażenia bo chroni wędki i kołowrotki. Na zakupie futerału nie powinno się oszczędzać oczywiście w ramach rozsądku. Nie kupuj czegoś, czego nie jesteś pewien. Polecam wyroby tej firmy :
http://www.aphelia.pl/pokrowce.html

JK [2015-10-05 12:20]

pstrag222

Miałem Tego jaxona i nie wytrzymał nawet sezonu.
A obecniu już drugi rok  katuje coś z serii tych co zarezentował Haryyy5
I jest ok nic się nie pruje zamki chodzą sprawnie wiec uwazam ten produkt za bardzo dobry i nie kosztuje wiele
[2015-10-05 14:13]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia