Pojazdy którymi jeździcie na ryby.

/ 250 odpowiedzi / 76 zdjęć
Bromar


 Piotrze musisz myśleć perspektywicznie ( kurde ale ładne słowo ) więc mówisz że jedna Ci wystarczy, a jak Ci się znudzi, a kto będzie sprzątał i gotował, jak zaniemoże, zapas w tej sytuacji jest wskazany. (2010/08/21 18:55)

u?ytkownik40353


a to jak będziemy robili wymianę to musimy sobie gwarancję na dwa lata dać ja na autko Ty na sąsiadke jak zaniemoże to po prostu wymienisz mi na tę drugą ,a autko na pewno nie siądzie he he ,żeby one to czytały Marek to my na księżyc byśmy musieli lecieć (2010/08/21 19:00)

u?ytkownik38976


Witam Panowie. Tak wtrącając sie w temat, to taka "sąsiadko-kuzynka" to też nie łatwy wybór. Jak z autem z giełdy. Musi być mało wyeksploatowana, mały przebieg, podwozie w doskonałym stanie (bo w ekstremalnym terenie też musi sie spisać) zderzaki całe i masywne, klakson nie za głośny, lakier zadbany, powinna dobrze sie prowadzić, trzymać sie nawierzchni, odpalać na jedno pyknięcie palcami, żadnych wycieków, amor-tyzatory nie zużyte, poprostu facet w środku musi czuć się ekskluzywnie, wygodnie i bezpiecznie. No i musi byc sprawna, po badaniach, dobrze zabezpieczona. Jest tylko jedno co musi taką odróżniać od dobrego auta. NIE MOŻE MIEĆ HAMULCÓW JAK TY PROWADZISZ.  (2010/08/22 10:32)

tomidoris


Witam Panowie. Tak wtrącając sie w temat, to taka "sąsiadko-kuzynka" to też nie łatwy wybór. Jak z autem z giełdy. Musi być mało wyeksploatowana, mały przebieg, podwozie w doskonałym stanie (bo w ekstremalnym terenie też musi sie spisać) zderzaki całe i masywne, klakson nie za głośny, lakier zadbany, powinna dobrze sie prowadzić, trzymać sie nawierzchni, odpalać na jedno pyknięcie palcami, żadnych wycieków, amor-tyzatory nie zużyte, poprostu facet w środku musi czuć się ekskluzywnie, wygodnie i bezpiecznie. No i musi byc sprawna, po badaniach, dobrze zabezpieczona. Jest tylko jedno co musi taką odróżniać od dobrego auta. NIE MOŻE MIEĆ HAMULCÓW JAK TY PROWADZISZ. 

dobre :) (2010/08/22 10:45)

u?ytkownik40353


Witam Panowie. Tak wtrącając sie w temat, to taka "sąsiadko-kuzynka" to też nie łatwy wybór. Jak z autem z giełdy. Musi być mało wyeksploatowana, mały przebieg, podwozie w doskonałym stanie (bo w ekstremalnym terenie też musi sie spisać) zderzaki całe i masywne, klakson nie za głośny, lakier zadbany, powinna dobrze sie prowadzić, trzymać sie nawierzchni, odpalać na jedno pyknięcie palcami, żadnych wycieków, amor-tyzatory nie zużyte, poprostu facet w środku musi czuć się ekskluzywnie, wygodnie i bezpiecznie. No i musi byc sprawna, po badaniach, dobrze zabezpieczona. Jest tylko jedno co musi taką odróżniać od dobrego auta. NIE MOŻE MIEĆ HAMULCÓW JAK TY PROWADZISZ. 

Witam Maciek dobre to jest ,ja swojej przegląd muszę zrobić (2010/08/22 15:07)

u?ytkownik40353


Przegląd i smarowanie.... :)

aj Maciek tak przesmaruję że jak nowa będzie ,tylko jak zawory ustawić bo w tym wieku to już luzy trochę na uszczelniaczach ma ,czy od razu wymienić na lepszy model????? (2010/08/22 15:18)

u?ytkownik38976


Każ jej zrobić tunning chociaż nadwozia, a jak to nie pomoże, to nowszy model. Stanowczo. Absolutnie. (2010/08/22 15:24)

u?ytkownik40353


Każ jej zrobić tunning chociaż nadwozia, a jak to nie pomoże, to nowszy model. Stanowczo. Absolutnie.

nadwozie to jeszcze nie rdzewieje ,ale podejrzewam że podwozie się sypać zacznie ,chociaż tak popatrząc z bliska to jeszcze zbieżność dobra ,no może się jeszcze trochę człowiek pojezdzi he he lepszy model to też nie wiadomo ile już razy był tuningowany,tutaj chociaż wiem co mam (2010/08/22 15:31)

u?ytkownik38976


Ale przetestuj wśród życzliwych, czy Ci na lewo nie ściąga..... No i remonty nieraz sie nie opłacają. (2010/08/22 15:34)

u?ytkownik40353


Ale przetestuj wśród życzliwych, czy Ci na lewo nie ściąga..... No i remonty nieraz sie nie opłacają.

Maciek te ściąganie na lewo to ona ma zablokowane ,bo wie że jak zacznie ściągać to na nowy lakier jej nawet braknie i wtedy to jej chyba tylko na taxi by przyszło jezdzić (2010/08/22 15:41)

slabil


Witam,na ryby i nie tylko dojeżdżam Mercedesem 190 1.8 benzyna,ale robię wszystko,aby zmienić autko na bardziej oszczędne :))) I mam nadzieję,że nastąpi to jak najszybciej.
Pozdrawiam (2010/08/22 16:53)

u?ytkownik29889


Nie zawodny szybki, tani i wytrzymały, a to ważne.
Musi wytrzymać wyjazdy 20km w jedną stronę na rybki i powrót. (2010/08/22 20:51)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Bromar


 Tak sobie myślę, że to całkiem dobry pomysł z rowerkiem, będę musiał dostosować mój do wypraw wędkarskich bo często we Wrocławiu szybciej i nad samą wodę czymś takim dojadę niż autem. (2010/08/22 21:02)

zajac10


Ja najcześciej jezdze motorem MZ ETZ 251, gdy nie złapie ryby to i tak jestem zadowolony poniewasz jazda tym motorkiem to wspaniale przezycie. Kazdy kto ma lub mial MZ wie cos o tym :D (2010/08/23 09:16)

zajac10


Ja na rybki jeżdze motorem MZ ETZ 251. Moze nie jest to jakis ścigasz ale 140 km/h idze i to bez problemowo...

Nawet gdy nie złapie jakiegos wielkiego okazu to i tak jestem zadowolony bo jada tym motorkiem jest cudowna, posiadacze mz wiedzą jak to jest.. :D

(2010/08/23 09:22)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik38976


Ja jesli nie jade gdzies daleko i nie potrzebuje swojego czarnego "buhaja", to dosiadam tego łosia i mykam nad Odre. :) (2010/08/23 11:36)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik24522


Witaj Maćku...........

widzę żeś konkret zmotoryzowany.........i to na całego....

(2010/08/23 11:43)

robcio2535


Ja najcześciej jezdze motorem MZ ETZ 251, gdy nie złapie ryby to i tak jestem zadowolony poniewasz jazda tym motorkiem to wspaniale przezycie. Kazdy kto ma lub mial MZ wie cos o tym :D

Oj fajna rzecz a na rybki też ok bo dojedzie tam gdzie autem nie wjedzie -tez miałem taką i jeszcze udało mi sie kupić z tylnym kuferkiem i mozna było sie załadować ale to były lata 90te :-(wspomnienie juz tylko (2010/08/23 11:51)

u?ytkownik29889


To nie oryginał tylko foto z neta. lecz jest identyczna z tym co miał Ojciec.

Jak jeszcze był zdrów to tym się jeździło i wszędzie się dojechało:):):):)
Niezapomniane wrażenia.

Motor jeszcze pracuje, lecz szwagier jest w jej posiadaniu.

Jak znajde oryginalne zdjęcia to wrzucę. (2010/08/23 12:05)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik38976


Witaj Maćku...........

widzę żeś konkret zmotoryzowany.........i to na całego....


Cześć Mireczku. No lubię jeździć wszystkim, co jeździ :) Ale ze względu na kręgosłup już Łosia odstawiłem :(

(2010/08/23 12:17)

robertxxx62


Witam ! A to mój pojazd na rybki :) idealny do przedzierania się w terenie :) Pozdr. (2010/08/23 17:53)

robertxxx62


Witam ! A to mój pojazd do przedzierania się :) Pozdr. (2010/08/23 17:56)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.