Pogoria 3- Dąbrowa Górnicza

/ 7 odpowiedzi
Witam.
Chciał bym się zapytać o dobre miejsca na pogori 3 na jakies większe rybki tylu karp,leszcz, płoci, wegorze itp wszystko tak wprawdzie żeby było sie z czym posiłować a nie tak jak z małymi ;)

Dzięki za poradę z Góry ;))
Pozdrawiam
GRZENIO75


Cześć Krystek.Dziś tam byłem z kolegą jacosta zrobić rekonesans.Nie braliśmy wędek.Na ryby tam jedziemy w niedzielę rano.Doradzali nam szukać przystani kajakowej po stronie "Piekła".Od strony "Łagiszy" na razie nic nie bierze,a od strony "Piekła' podobno jest głębiej.Bierzemy grunt i spławikówki.Zobaczymy...Hejka... (2011/03/25 23:32)

CyS


To daj znać potem jak wypad. (2011/03/26 09:53)

Rybczan


Witam.

Z tego co wiem to przystań '' piekło'' jest na przeciwległym brzegu do Łagiszy :) jeśli mówimy o tym samym :). Pogoria 3 ma fajne trasy biegowo / rowerowe więc mozna sobie pochodzic i zwiedzić ( spining).

Pozdrawiam.

(2011/03/28 17:19)

mirus71


witam masz rację do strony piekła napewno jest głębiej i jest tam niedaleko pszystań pozdrawiam i połamania kija w niedzielę (2011/03/28 20:56)

Lewy93dg


W miejscu zaznaczonym na czerwono jest najgłębiej w całym akwenie przynajmniej pod względem nurkowania więc tam możesz spróbować coś powędkować,a jak nie to na cypelek się przejść tam też ciekawe okazy są(widziałem zdjęcia) (2011/05/05 20:52)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

szczepcio


jak tam teraz z lodem można łapać? (2015/02/16 11:19)

blazejdg


W piątek przejeżdżałem pogoria jeszcze zamarznieta (2015/02/16 19:54)