Zaloguj się do konta

Pogoria 1 Rybaczówka-istna demolka sprzętu.

utworzono: 2011/05/03 18:15
ag1

Witam,

Panowie to co zastałem dzisiaj to szok, łodzie są w opłakanym stanie wiosła nie od tych łodzi.  Wiosło jedno od nortonki, ale zwichrowane drugie dłuższe nie wiem od czego. Kolana można poobijać o równym płynięciu nie ma mowy. Każda kotwica inna i tak brakło by do wszystkich łodzi o ile można je nazwać kotwicami. Totalna porażka. Dwa może trzy tygodnie temu jacyś młodzi z nudów taranowali się łodziami pewnie rybka im nie brała:). Nikt o ten sprzęt tam nie dba w porównaniu z Kozłową czy Przeczycami to totalny syf. Ja jadę na rybki się zrelaksować, a nie  wku.....ć się, tylko siąść i płakać.
Ale najlepsze jest to że dzierżawcą rybaczówki jest jeden z PREZESÓW koła w Dąbrowie i mieszka na terenie rybaczówki i nie potrafi przypilnować, zabrać mu to w pizdu, ale cena poszła w górę. W czwartek będę u siebie w związku to poruszę ten temat.
[2011-05-03 18:15]

Samotnik

  Smutne to co kolego napisałeś!!!!!!!! Wydaje się aż nieprawdopodobne. Szkoda  że taki zbiornik a taka sytuacja . Warto poruszyć ten temat  tak jak napisałeś  jw.   Sezon rozpoczęty a    tam .......   !!!!!!!!!!!!.  Interwenjujcie wszędzie tam gdzie można  trzymam kciuki .      Pozdrawiam. [2011-05-03 19:05]

ag1

Witam.
Zobaczymy co mi się jutro uda wskórać, mamy cztery piękne zbiorniki i tylko tą jedną rybaczówkę. I tak wędkuje tam głównie czerwca dla mnie frajdą jest przechytrzyć sandacza, dlatego łowię na Kozłowej i czasami na Przeczycach. Ale co z innymi miłośnikami spinu.Nie podaruje tego.
Połamania.
[2011-05-04 16:07]

Samotnik

 Kolego i jak wygląda sprawa???????? . [2011-05-09 17:32]

ag1

Witam.
Nic w związku nie wskórałem. Powiedziano mi że sami mamy dbać o sprzęt i sobie go pilnować, a to dlatego że rybaczówki są nie rentowne i nie przynoszą zysku. I wszyscy mają to głęboko w d.... .Teraz wiem dlaczego nie łódek na Pogori 3. Tylko kasa się liczy.

Pozdro.
[2011-05-16 19:49]

isaac11

No to ładna patologia tam ostraaaaaa..a propo bierze tam rybka  wogóle ostatnio
[2011-05-16 20:46]

ag1

Cześć.
Dużo spininguje na jedynce i trójce same krótkie od 25 do45 jeszcze nie trafiłem żadnej miary.Czekam na Kozłową i sandacza. Grunt i spławik leży w szafie do przyszłego roku.
[2011-05-19 19:05]

isaac11

gdzie jest ta kozłowa??
[2011-05-20 14:44]

perwer

gdzie jest ta kozłowa??



Gmina Świerklaniec koło Piekar Śl.,jezioro wody pitnej,słynace z pieknych sandaczy ,szczupaków,węgorzy,karpi oraz leszcza....Niestety poprzez działania mające na celu spuszczanie wody,duuuużo rybki popłynęło i dużo ikry wygrzało sie na słoneczku....
[2011-05-20 15:18]

janus1997

ale łodzie sa ?? i ile za godzine wypozyczenia sie płaci
[2011-05-20 17:12]

perwer

jest 30 łodzi do dyspozycji ...ceny nie znam obecnie ,ale koszt w granicach kilkunastu złotych za dzień.  daje Ci link to se poczytaj o zbiorniku.
http://www.wedkuje.pl/lowisko,zbiornik-kozlowa-gora-jezioro-swierklaniec-diabelskie-sandacze,1239
[2011-05-20 18:29]

ag1

Witam.
W zeszłym roku na kozłowej były łodzie po 8zł w tym roku jeszcze nie byłem.
Na pogori 1 po 12zł za ten szmelc
[2011-05-25 15:15]