Zaloguj się do konta

Pogoda na jutrzejszy spinning :)

utworzono: 2016/12/01 22:38
filip-cichocki

Witam serdecznie, jak oceniacie pogodę jutrzejszą na wyjazd na ryby nad jeziorko troche kołowrotkiem pomachac? Okolice Gniezna, chodzi mi o ciśnienie, dowiedziałem się, że dużo zależy od warunków atmosferycznych, jakieś porady i zdanie na temat jutrzejszego wypadu? [2016-12-01 22:38]

LeoAmator

http://www.twojapogoda.pl/prognoza ,https://www.gismeteo.pl/weather-gniezno-3102/ ,Tu coś będzie pewnie :-) [2016-12-02 00:09]

luxxxis

No co ? zła pogoda? ja jutro z pontonem ruszam. Tylko padające cegły i dwucynkowe widły mogą mnie powstrzymać [2016-12-02 09:31]

luxxxis

[2016-12-02 09:32]

amstaf358

A tak po za tym to WSZYSTKO ok...? [2016-12-02 10:07]

LeoAmator

No co zaje fajna pogoda na rybki ,przynajmniej nas nie zauważą nad wodą :-))) [2016-12-02 15:02]

kaban

Jest pogoda lepsza i gorsza, a gdyby moja rzeka się nie podniosła i nie przybrudziła to jutro bym tam był... . Cisnienie i inne pierdoły nie mają znaczenia jeżeli chce się być nad wodą. Zazdroszczę tym którzy "mogą łowić kiedy chcą" bo ja w sezonie jesienno-zimowym staję się typowo "niedzielnym" wędkarzem ( praca ). Mokry,gruby śnieg i bezwietrzna pogoda to dla mnie marzenie o tej porze roku. [2016-12-02 15:30]

polobmw

luxxxis nie szukaj wymówki na padające cegły są przecież kaski,  chełmy z demobilu :-). Mnie to nie powstrzyma  [2016-12-02 17:01]

luxxxis

A tak po za tym to WSZYSTKO ok...?

To zależy .... Pasja to takie cholerstwo co trzyma jak nałóg,pojedziesz i tak,wbrew wszystkim i wszystkiemu,żeby to zrozumieć trzeba się z nią urodzić,nie sposób tego wytłumaczyć. Czy to jest OK? to już kwestia semantyki,dla mnie nie jest OK chowanie kijów w szafę z uwagi na aurę i porę roku. [2016-12-02 19:33]

LeoAmator

Luxxxis to już nie jest definicja pasji tylko obsesji bądź uzależnienia,nałogu lub innego jakiego cholerstwa. [2016-12-02 23:41]

polobmw

To jest najlepsze uzależnienie jakie można sobie zafundować  [2016-12-03 06:07]

ryukon1975

Wody stojące pokryte cienkim lodem. Na rzece poziom wody ponownie mocno w górę. Wyleczyło? Wyleczyło, cały dzień w ciepełku.;))) Żył sobie z tego powodu ciął nie będę, są rzeczy na które nie mam wpływu. [2016-12-03 07:33]

luxxxis

Luxxxis to już nie jest definicja pasji tylko obsesji bądź uzależnienia,nałogu lub innego jakiego cholerstwa.

Ja o sobie mówię "Pasjonat",żona określa to inaczej -pierdolnięty....Głupia baba. Dzisiaj 3 godziny woziłem ponton od jeziora do jeziora chcąc "umoczyć",i nie dało się,wszystko pokrył cienki lodek...Jutro walę za lipieniem na rzekę albo na jej zalew ,na słabym uciągu woda wolniej zamarza i może znajdę choć lukę aby się zwodować.Biedny ja. [2016-12-03 18:38]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia