Pogaduchy o pierdołach

/ 284 odpowiedzi / 20 zdjęć
ZanderHunter


Powitać w upalne popołudnie...:) dzisiaj zajmowałem się trochę inna profesją...po robocie czas na przyjemności...napitki...w odpowiednim miejscu czekają na osiągnięcie właściwej temperatury i hulaj dusza...:)))

P:) (2013/08/17 15:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna


A ja w pracy siedzę, i innym zazdroszczę. Wieczorkiem jakie piwko. Cały długi weekend w pracy... ale potem wy w pracy a ja se na rybki skocze ;-) (2013/08/17 16:41)

Iras1975


Nie wiem Arturze co uczyniłeś, ale masz u mnie plusa za to że pozbyłeś się z tego wątku ,,PRZYDUPASA''


Tamten kolega najwyraźniej cierpi na chroniczny brak rozrywki, którą do tej pory czerpał z zadym w wątkach o RAPR itp pierdołach. Takie posty najlepiej zlekceważyć i wyciąć.

Udanego popołudnia.

Spadam pomachać spinnem..

(2013/08/17 17:07)

Artur z Ketrzyna


Spadam pomachać spinnem..


Pozazdrościć...
A ja znów w pracy...  :-(..........
cho odpukać w nie malowane, jest dużo spokojniej, aby tak do wieczora... (2013/08/18 11:39)

Kowal73


Spadam pomachać spinnem..


Pozazdrościć...
A ja znów w pracy...  :-(..........
cho odpukać w nie malowane, jest dużo spokojniej, aby tak do wieczora...


Jutro też dzień:),nowy tydzień się zacznie, będzie czas i na spina:) (2013/08/18 11:59)

KLEPA683


Siemka wszystkim co tam we trawie piszczy bo my z żonkom po zawodach żonka 3 miejsce ja 16 ale i tak było fajnie Kto chętny na kawkę  (2013/08/18 13:10)

Artur z Ketrzyna


Spadam pomachać spinnem..


Pozazdrościć...
A ja znów w pracy...  :-(..........
cho odpukać w nie malowane, jest dużo spokojniej, aby tak do wieczora...


Jutro też dzień:),nowy tydzień się zacznie, będzie czas i na spina:)

I doczekać się nie mogę. Może coś wypali.
A na pocieszenie właśnie kawkę se zaparzę. Może dadzą mi ja wypić... (2013/08/18 13:14)

Artur z Ketrzyna


No i nie dali kawy wypić. Trzeba było lecieć.
Ci z centrali też chyba na wędkuje siedzą... (2013/08/18 14:23)

Bromar


  Cześć z wieczorka i witam wszystkich.

Cztery dni w Wilczynie Leśnym jak z bata strzelił, było całkiem sympatycznie choć tym razem w dość okrojonym składzie ale czasami życie płata nam takie psikusy i nie wszystko układa się tak jak to byśmy chcieli. (2013/08/18 21:04)

adamo0


  Cześć z wieczorka i witam wszystkich.

Cztery dni w Wilczynie Leśnym jak z bata strzelił, było całkiem sympatycznie choć tym razem w dość okrojonym składzie ale czasami życie płata nam takie psikusy i nie wszystko układa się tak jak to byśmy chcieli.


Marku nic się nie martw,za pięć dni znowu weekend!  (2013/08/18 21:48)

KLEPA683


Marek spoko tam zawsze jest fajnie za rok następne zloty i spotkania pozdro dla zlotowiczów (2013/08/18 22:32)

Bromar


  Cześć z wieczorka i witam wszystkich.

Cztery dni w Wilczynie Leśnym jak z bata strzelił, było całkiem sympatycznie choć tym razem w dość okrojonym składzie ale czasami życie płata nam takie psikusy i nie wszystko układa się tak jak to byśmy chcieli.


Marku nic się nie martw,za pięć dni znowu weekend! 










  Nie martwię się, tylko nawet jak miałbym następne weekendy miał mozliwośc spędzić nad wodą, to to juz nie będzie to samo jak cztery dni z przyjaciółmi z kill&grill.

To mnie tylko smuci, że teraz trzeba będzie już czekac do następnego sezonu, bo właśnie zamknęliśmy sezon Zlotów Kill&Grill na 2013 rok.

 Może jeszcze tylko jakiś zjazd na kawę albo wizyta w naszej szkółce :)) (2013/08/19 09:10)

Mija


Witam, oto mój obrażony szczupaczek :) (2013/08/19 15:36)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Mija


A! Słuchajcie! Bolenia złowiłam na spławik i czerwonego robaka! :)))))) Oczywiście to też dzidziuś ale cholibka kolejny drapieżnik na spławik! :)))))) Zdjęcie niestety u małżonka w aparacie i nie pozwoli się pochwalić ;) (On w tym samym czasie próbował łapać je na spinning... Bezskutecznie :D (2013/08/19 15:39)

grisza-78


A ja dziś złowiłem mega szczupaka ;) (2013/08/19 16:02)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


A! Słuchajcie! Bolenia złowiłam na spławik i czerwonego robaka! :)))))) Oczywiście to też dzidziuś ale cholibka kolejny drapieżnik na spławik! :)))))) Zdjęcie niestety u małżonka w aparacie i nie pozwoli się pochwalić ;) (On w tym samym czasie próbował łapać je na spinning... Bezskutecznie :D


Witam,ale giganty poławiacie :)))hihi,dobrze bo widać że wo gule są:),,Kasiu ten Twój sumik był większy,nooo ale gratuluje:)) (2013/08/19 18:14)

Mija


Zbyszku, tylko teoretycznie sumik był większy bo biorąc pod uwagę rozmiary dorosłego okazu i dzidzie, którą złapałam to procentowo za każdym razem one są takie same :) Chciałabym żeby były większe ale coś nie umiem :( (2013/08/19 23:13)

Mija


Dzień dobry... Czy Wy też macie takiego lenia? Zaraz zaczynam pracę i na samą myśl o niej nie mogę myśleć o niczym innym niż o tym, żeby w niej nie siedzieć :) Wolałabym się nudzić w domu ;) (2013/08/20 07:54)

Jędrula


Wstydzić należy się złych chęci i okropnego charakteru , no chyba , że to choroba ? W każdym razie jak ktoś czegoś nie zrobi to temat polegnie jak wiele podobnych a szkoda by było .

Wracając do pogaduch , w ubiegły piątek złowiłem około 25 kilo rybek , dawno sobie tak nie połowiłem . I ciekawostka , widziałem jak sum zaatakował małe kaczki , niestety jedną z nich ten wielki bandzior zjadł . Wszystko obserwowałem z wysokiej skarpy , zawsze , powtarzam zawsze mam przy sobie telefon a tym razem zostawiłem go w pudełku na łowisku . Myślałem , że mnie krew zaleje . Ale materiał mi śmignął koło nosa :( . Sum miał jakieś dwa metry i musiał być chory albo taka jego uroda gdyż na grzbiecie miał jakby wzór w formie jasnego pasa przebiegający  centralnie przez grzbiet , nie było czasu się przyjrzeć tym bardziej żałuję , że nie mogłem tego nakręcić .

 

 

O i się pozamiatało :)

 

 

(2013/08/20 12:24)