Pogaduchy o pierdołach

/ 284 odpowiedzi / 20 zdjęć
Kowal73


Nad Rzeszowem burza solidna,a u mnie deszczu jak na lekarstwo, nic nie popadało 70km różnicy bajorka wysychają, rzeki ledwo ciurkają a ryba chyba w letargu z tych upałów.
Tak że woda u Ciebie Krzychu nie za bardzo przybierze?


Powitać ,u mnie nawet rosówka nie wyjdzie,za sucho,a tak se chciałem na noc na ciężko porzucać:)Bernardzie dwudziestego widzę imprezka?:))))) (2013/08/14 22:42)

u?ytkownik16322


Jest taka strona gdzie można pisać o pierdołach . Dzienny limit połowu karpia, dwa wpisy mi tam usunięto. Nie były trendy i po linii . Ot taki rodzaj cenzury.
Julian (2013/08/15 07:53)

ryukon1975


Jest taka strona gdzie można pisać o pierdołach . Dzienny limit połowu karpia, dwa wpisy mi tam usunięto. Nie były trendy i po linii . Ot taki rodzaj cenzury.
Julian





Nie skarż się kolego Julian.
Na mnie ktoś się tak zaciął dwa dni temu że usunął mi połowę postów łącznie z tym w wątku "Pajacyk- .. ". Mam nadzieje że pomogło mu to rozładować negatywne emocje i odzyskał spokój wewnętrzny. :)))
Żeby tu egzystować w spokoju trzeba podchodzić do wszystkiego z sporym dystansem. (2013/08/15 08:02)

kux


a to ma byc w sumie wątek o pierdołach wędkarskich czy jakichkolwiek ? :) (2013/08/15 09:58)

KLEPA683


Tu piszemy o czym nam się podoba bez przekleństw oraz na wesoło tak na luzie pozdro dla wszystkich  (2013/08/15 10:03)

ryukon1975



Nie skarż się kolego Julian.
Na mnie ktoś się tak zaciął dwa dni temu że usunął mi połowę postów łącznie z tym w wątku "Pajacyk- .. ". Mam nadzieje że pomogło mu to rozładować negatywne emocje i odzyskał spokój wewnętrzny. :)))
Żeby tu egzystować w spokoju trzeba podchodzić do wszystkiego z sporym dystansem.



Po rozmowie z moderatorem cofam powyższe słowa o usunięciu moich postów.
Nie zostały cofnięte bo ich nie było. Najprawdopodobniej przyczyną tego że się nie pojawiły na forum były problemy techniczne.
Wniosek jest taki że trzeba trzy razy pomyśleć nim się kogoś oskarży. (2013/08/15 11:40)

Kowal73


Witam:)Super że cosik można se tu tak od siebie,,dla Wszystkich tu i na forum pozdrowionka:)))....u mnie pogoda cały czas aby iść zerknąć nad wodę ,,hi hi wędkę też wezmę:))))                           (2013/08/15 11:53)

ryukon1975


Ja też pojadę nad wodę ale później bo wieczorem "biorom" największe. :)
Dodam że żyłka 0,50 mm nawinięta na beczkę która waży 750 g więc żartów nie będzie.
(2013/08/15 12:13)

adamo0


Ja też pojadę nad wodę ale później bo wieczorem "biorom" największe. :)
Dodam że żyłka 0,50 mm nawinięta na beczkę która waży 750 g więc żartów nie będzie.

Obyś Krzychu nie wyciągnął korka z dna,bo i tak woda mała! Ja z drgającą szczytówką o c.w. do 300 g. wyruszam dopiero w sobotę po obiadku.Może tym razem zobaczę jak wygląda branie? (2013/08/15 12:27)

ryukon1975


Mam Tomku obczajone wszystkie dołki w okolicy. Mam nadzieje złowić jeszcze w tym roku suma a najlepiej jakby miał z 1,5 m więc sprzęt musi być sprzętem a nie witką na ukleje. :) (2013/08/15 12:36)

adamo0


Mam Tomku obczajone wszystkie dołki w okolicy. Mam nadzieje złowić jeszcze w tym roku suma a najlepiej jakby miał z 1,5 m więc sprzęt musi być sprzętem a nie witką na ukleje. :)

Wiem o co chodzi i też używam takiego sprzętu.Tylko tych brań jest co rok to mniej.Przynajmniej u mnie.Ale cały czas mam nadzieję że w tym sezonie jeszcze jakaś bestia pochwyci krąpiozałra na moim zestawie! (2013/08/15 12:55)

u?ytkownik16322


Widocznie kolego ryukon 1975 i w moim przypadku mamy do czynienia z problemem technicznym
Julian (2013/08/15 13:59)

grzesiek35


A ja dzis jade na rożno na szkółke leśną. Mam 2 tygodnie urlopu. (2013/08/15 14:05)

Mija


Witam :) wczorajszy dzień spędziłam nad rzeką i tak mnie ona nagrodziła ;) Okrutnie wiało cały dzień a to maleństwo patrzyło na mnie obrażone i pokazywali ząbki... Złapał się na spławik i czerwonego robala. To mój pierwszy szczupaczek - jakieś 20-25 cm... Uroczy ;).                          Ps. Zdjęcie jest za duże a w tel. nie mogę go edytować :( innym razem... (2013/08/15 18:56)

adamo0


Witam :) wczorajszy dzień spędziłam nad rzeką i tak mnie ona nagrodziła ;) Okrutnie wiało cały dzień a to maleństwo patrzyło na mnie obrażone i pokazywali ząbki... Złapał się na spławik i czerwonego robala. To mój pierwszy szczupaczek - jakieś 20-25 cm... Uroczy ;).                          Ps. Zdjęcie jest za duże a w tel. nie mogę go edytować :( innym razem...

Mówisz że Szczupak mały?Ale zdjęcie jest w dużym formacie! I to się liczy i trzeba to oblać. (2013/08/15 19:33)

ryukon1975


Ciężkie czasy przyszły nie mogę sobie ryby złowić i popatrzeć na nią a nawet tu o zdjęciach tylko wszyscy piszą.
Jeszcze do tego jak patrzę na prognozę długoterminową i widzę wszędzie uśmiechnięte słoneczko to mam ochotę dać mu w mordę. :) (2013/08/15 20:54)

Mija


A ja właśnie w autobusie, takim co na ryby wozi ;) może dziś mi się powiedzie, może pogoda łaskawsza a ryby chętniejsze do współpracy... Tego życzę sobie a Wam tego, czego sami sobie życzycie :) (2013/08/16 09:44)

Iras1975


Ciężkie czasy przyszły nie mogę sobie ryby złowić i popatrzeć na nią a nawet tu o zdjęciach tylko wszyscy piszą.
Jeszcze do tego jak patrzę na prognozę długoterminową i widzę wszędzie uśmiechnięte słoneczko to mam ochotę dać mu w mordę. :)


Na poprawę humoru.. :)

Przedwczoraj kilkanaście pasiaków..maluszki

(2013/08/16 09:59)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Iras1975


Esox wielkości palca zjada pobratymca.. (2013/08/16 10:01)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Iras1975


A tu tak kulinarnie-krąpie i płotki w zalewie octowo-ketchupowej.. Po śniadaniu chyba znowu pójdziemy "pobatować".

Miłego dnia. :)

(2013/08/16 10:04)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

adamo0


A tu tak kulinarnie-krąpie i płotki w zalewie octowo-ketchupowej.. Po śniadaniu chyba znowu pójdziemy "pobatować".

Miłego dnia. :)


Ja wiem Irku czym popić to danie! (2013/08/16 16:11)

KLEPA683


Powitać towarzystwo ktoś chętny na kawkę po obiadku  (2013/08/16 16:17)

adamo0


Nie wiem Arturze co uczyniłeś, ale masz u mnie plusa za to że pozbyłeś się z tego wątku ,,PRZYDUPASA'' (2013/08/17 14:48)