Zaloguj się do konta

Podziękowanie dla wszystkich

utworzono: 2013/05/28 22:01
adler

Witam.

Minęło już trochę czasu jak zgłosiłem swój akces do redakcji na "etat" moderatora. Były to dla mnie dobre i miłe chwile, choć przyznam szczerze roboty nie brakowało. Fakt, faktem że trzeba było ostro od samego początku zabrać się do pracy. Niemały chaos był na forum, podjazdówki, wojenki... Lecz z kolegą Grzesiem @ bluehornet stonowaliśmy trochę ostrą jazdę co niektórych kolegów. Myślę że nie mają oni mi tego za złe, bo kontakty koleżeńskie z niektórymi nadal utrzymujemy. 

No cóż koledzy nadszedł czas mojej rezygnacji. Niestety będę miał teraz dużo mniej czasu by tu wchodzić. Choroba nie wybiera, muszę teraz z nią powalczyć ostro. Mą rezygnację redakcja przyjęła za "usprawiedliwioną". Dziękuję wszystkim, a przede wszystkim całemu zespołowi redakcyjnemu za dobrą i konkretną współpracę, Grzesiu tobie także szczere dziękuję za okazaną pomoc, a także Wam koledzy i koleżanki wędkarze za pomoc i zrozumienie, myślę że żaden z Was nie czuje się urażony, obrażony, choć przecież za "rozrabianie" kara musi być, prawda? Muszę jeszcze pokończyć kilka rozpoczętych tematów z blogu koła. Nowemu następcy życzę spokojnej i sprawiedliwej, obiektywnej  pracy na forum i wiele wyrozumiałości z Waszej strony.  

Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof- adler. 

[2013-05-28 22:01]

grisza-78

Życzę ci Krzysztofie zdrówka!!! Jak najwięcej zdrówka!!!!
[2013-05-28 22:18]

jacenty75

Dziękuje za współprace i życzę wszystkiego najlepszego ze zdrowiem na czele. [2013-05-28 22:43]

Daishi

Kolego - szybkiego powrotu do zdrówka!! Pewnie z nie jedną rybką stoczyłeś wygrany pojedynek i dlatego jestem przekonany że z choróbskiem też sobie poradzisz.A sobie i innym kolegom życzę by Twój następca na portalu był równie koleżeński i służył pomocą jak Ty!!!!
[2013-05-28 22:55]

zbynio5o

Twoja funkcja Adler, była spełniona w 100%.  Aż dziw bierze że wszyscy ci , ktorzy  naginali  regulamin do maximum jeszcze funkcjonują bez konsekwencji. 

Dziękuje Ci i oczekuje następcy podobnego Tobie.

Bywaj zdrów ! Tobie i twojej rodzinie życze z całego serca :))

[2013-05-28 23:17]

jogi

Ja również Dziękuję Ci Krzysiu za współpracę i pomoc jakiej udzieliłeś mi w pełnieniu funkcji Moderatora. Twoja wiedza i doświadczenie w tej dziedzinie jest naprawdę bezcenna. Wracaj szybko do zdrowia . Pozdrawiam Serdecznie . [2013-05-29 09:29]

Grzesiek75

Witam, bardzo się cieszę że rezygnujesz z funkcji, ponieważ niestety nie byłeś obiektywy w stosunku do niektórych kolegów na forum, niektórym ludziom władza nie jest wskazana ponieważ myślą że złapali Pana Boga za nogi ty do takich właśnie należysz, ale oczywiście życzę ci dużo, dużo zdrowia i wspaniale spędzonych dni na rybkach. [2013-05-29 12:05]

Witaj adler, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i połamania nad wodą;). Nie ma co się przejmować wypowiedziami co niektórych "miszczów" , swoją funkcje pełniłeś wzorowo. Pozdrawiam serdecznie. [2013-05-29 13:07]

bednar14

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;-)
[2013-05-29 13:37]

piotr-strzalkow

Zdrowiej kolego i wracaj do nas!
[2013-05-29 14:10]

Życzę Ci kolego dużo zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Powodzenia :) [2013-05-29 15:42]

Zibi60

Mam nadzieję, że to chwilowa nieobecność Krzysiu - dużo zdrowia dla Ciebie i rodziny !
[2013-05-29 15:45]

Zionbel

Krzysztof zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia. [2013-05-29 15:48]

Jack14

Spokojnie poczekajmy (może wrócisz).

Zawsze masz tutaj moje (i nie tylko jak czytam) zielone światło.

Pozdrawiam.

[2013-05-29 17:35]

Bernard51

Jak sam stwierdziłeś byłeś może i "ostry" ale sprawiedliwy, a to się liczy. Wracaj jak najrychlej do zdrowia i jako moderator będziesz mile widziany ponownie.
Czego Ci serdecznie życzę!
[2013-05-29 17:39]

ZanderHunter

Zdrowia Krzysztofie życzę!...dla Ciebie i całej rodzinki...głowa do góry Carpe Diem....

Pozdrawiam serdecznie.
[2013-05-29 22:00]

Dzięki Ci bardzo za wszystko, choć chciałem wiele. To właśnie Ty rozwiązałeś mój największy problem wędkarski. Choć wymagało to od Ciebie poświęcenia. Dzięki i zdrówka życzę, bo to zawsze się przyda szczególnie teraz.
                                                          DZIĘKI  [2013-05-29 22:04]

Krzysztofie na początku życzę Tobie jak najszybszego powrotu do zdrowia. Kto jak nie Ty ma pokonać coś tak przyziemnego jak jakieś choróbsko;)

Jako moderator byłeś dla mnie przykładem że można panować nad tym forum więc bardzo żałuję że odchodzisz. Mam tylko nadzieję że będziesz tu od czasu do czasu się odzywać na forum.

Trzymaj się i jeszcze raz życzę ZDROWIA!

Pozdrawiam

[2013-05-29 22:57]

SZUWARdragon2

[2013-05-29 23:28]

majap

Podana przez Ciebie wiadomość to jak grom z jasnego Nieba.Zadniej chorobie nie wolno się poddawać. Serdecznie dziękując za współpracę życzę Ci dużo zdrowia i bardzo szybkiego powrotu do dotychczasowych zajęć. Serdecznie pozdrawiam.
[2013-05-30 14:48]

CZzesio

Co złego to nie My ..;) Wielki szacun za ciężką robotę jaką jest moderowanie.  Życzę duuuuuuuuuużo zdrówka i wszystkiego NAJ .
[2013-05-31 08:34]

Co złego to nie My ..;) Wielki szacun za ciężką robotę jaką jest moderowanie.  Życzę duuuuuuuuuużo zdrówka i wszystkiego NAJ .

[2013-06-02 19:57]

adler

Dziękuję Wam Wszystkim za miłe, ciepłe słowa otuchy, wsparcie w "walce" z chorobą, a także za podziękowania za mój mały wkład pracy na forum portalu. Miło jest wiedzieć że mam tu wśród Was kolegów i przyjaciół którzy pamiętają i potrafią pomóc w potrzebie koledze, kolegom, koleżankom. Będę tu w miarę możliwości odwiedzał portal, jak i konta wszystkich mych znajomych i przyjaciół. Nie zapominajmy o tych najmłodszych adeptach wędkarstwa, nie wściekajmy się gdy piszą kolejny raz "Pomóżcie wybrać" itd..., tylko rzeczywiście w miarę pomóżmy, choćby wskazując odpowiedni wątek lub blog gdzie już są takie zapytania, porady. Dzielmy się z nimi naszą wiedzą.

Życzę Wam wielu "rybnych" wypraw wędkarskich, oraz spokojnego pobytu na tym naszym  portalu wedkuje.pl

Pozdrawiam Krzysztof - adler

[2013-06-05 11:19]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia