Zaloguj się do konta

Podziękowanie

utworzono: 2014/08/21 16:53
kiban

Pragnę poinformować wszystkich członków Koła Wędkarskiego Energetyk, że w dniu dzisiejszym złożyłem rezygnację z pełnionych funkcji w w/w kole tj. z funkcji członka zarządu oraz przewodniczącego komisji egzaminacyjnej. Powodem mojej rezygnacji jest brak możliwości dalszej współpracy z "większością" członków zarządu.  Wysiadam z pociągu który zboczył z toru a jego maszyniści będąc pod wielkim wpływem "Szarej Eminencji" używani są do realizowania osobistych interesów ,które mają destrukcyjny wpływ nie tylko na kołó ale także na Okręg jak i SSR. Jak to zazwyczaj bywa prędzej czy później pociąg taki się wykolei a wtedy owi maszyniści strząsną z siebie brudy i nawet się nie obejrzą co się stało z pasażerami a główny prowodyr zdejmie swoje białe rękawiczki i dalej niczym wirus ebola siał będzie zamęt i zniszczenie.
W imieniu swoim oraz pozostałych siedmiu osób rezygnujących z pełnionych funkcji w Energetyku pragnę podziękować za minione lata owocnej współpracy życząc wszystkim wędkarskiego szczęścia!!
Każdy z nas ma głowy pełne pomysłów i nieskończone chęci na działanie w  kole więc nie pozostaje nam nic innego jak zbudowanie na młodej świeżej krwi i doświadczeniu tych najbardziej doświadczonych nowego, zmierzającego w odpowiednim kierunku pociągu.......................


Do zobaczenia nad wodą !!! [2014-08-21 16:53]

pakul1206

Jak zrezygnujesz przyznasz się do porażki, jak już tkwisz w tym gówn..e to napsuj jeszcze troche nerw starym komuchom. [2014-08-21 22:28]

Artur z Ketrzyna

Jak zrezygnujesz przyznasz się do porażki, jak już tkwisz w tym gówn..e to napsuj jeszcze troche nerw starym komuchom.

Każdy z nas ma głowy pełne pomysłów i nieskończone chę ci na działanie w  kole więc nie pozostaje nam nic innego jak zbudowanie na młodej świeżej krwi i doświadczeniu tych najbardziej doświadczonych nowego, zmierzającego w odpowiednim kierunku pociągu.......................

Myślę że Jakub ma jakiś plan...

Może się z nami podzieli?
[2014-08-22 21:13]