Podstawowy zestaw przynęt spinningowych.

/ 4 odpowiedzi
Witam jestem początkującym spinningistą i prosiłbym o pomoc w dobraniu podstawowych przynęt na szczupaka,okonia,klenia. Chodzi mi o pudełko przynęt dzięki któremu mógłbym łowić te gatunki w prawie każdych warunkach. Posiadam wędki o c.w od 5-20g oraz 15-40g chciałbyaby przynęty były w gramaturze pozwalającej na połów owymi wędziskami.
LeoAmator


INTERNETY ...i doświadczenie z nad wody ,a nie pójście na łatwiznę . (2018/03/05 20:49)

Adi777


Dla każdego wędkarza podstawowy może oznaczać co innego :-)
Polecam cannibale, kolor wedle upodobania choć w sklepach mówią, że najbardziej fire tiger oraz okoń schodzi. różne dlugości i różne główki do kazdej gumy, aby móc kombinować nad wodą. Gumy 12,5 cm raczej główka min. 10g.
Jakieś obrotówki lub woblery...
w sumie tu nie da się doradzić, sam musisz zdecydować :-) (2018/03/05 21:32)

erykom


https://wedkuje.pl/pokaz.php?q=przyneta+na+szczupaka&pokaz=archiwum (2018/03/05 21:33)

kaban


Co do kleni nie będę się rozpisywał. Wejdź sobie na mój blog, jestam ctery wpisy o kleniach z róznych pór roku i zdjęcia przynęt które mi się najbardziej sprawdzały na rzekach na których łowię.
O okoniach i szczupakach jest tu również mnóstwo informacji tylko musisz trochę pogrzebać w wyszukiwarce. (2018/03/06 07:00)