Podrywka do połowu żywca-jakie wymiary?

/ 30 odpowiedzi
Artur z Ketrzyna


Janek jesteś jak osioł, bo wyraźnie ci piszę. Nie napisałem WYŁĄCZNE w sadzyku.
Czy masz naprawdę problem tak prostą rzecz zrozumieć.

Wyłącznie; czyli tylko w tym i niczym innym.

Mam tak precyzować swoją wypowiedź byś to zrozumiał?
Człowieku jesteś dorosłą osobą, a masz gorszy problem z rozumowaniem jak przedszkolak...

I skon waść czepiać się że nie napisałem i w regulaminowej siatce. Bo tym swoim uporem osła psujesz wątek.
(2014/05/29 09:42)

89krzysztof


Osa, Ciebie nikt nie oświeci, bo Ty żyjesz w swoim świecie, masz jakieś dziwne wizje i przeświadczenia. Ciągle coś Ci nie pasuje. Potrafisz żyć w społeczeństwie ? :) Ciągłe czepianie się wszystkiego nie jest najlepszym pomysłem. Ale jesteś w internecie, korzystaj. W życiu realnym pewnie nawet byś się nie odzywał.

Skoro te zapisy są dla Ciebie bez sensu, proponuję zgłosić się do właściwego organu, zacznij walczyć o zmianę tych zapisów, chociaż trochę spokoju będzie :)

Dla mnie nadal wszystko jest jasne, Ty nadal będziesz szukał problemu tam, gdzie go nie ma. (2014/05/29 10:29)

osa12


Nic o mnie nie wiesz, więc nie oceniaj mojej osoby.Nie zgadzasz się wyraź zdanie, nie chcesz nie czytaj.Proste. (2014/05/29 10:45)

Bernard51


Chciałem zapytać jak to jest z podrywką do połowu żywca ?
jakie wymiary itp. Ponieważ na allegro spotkałem dwa rodzaje.
Możecie podpowiedzieć która bardziej łowna i na jakich zasada ch odbywa się połów żywca ?> \

Jestem doswiadczonym wędkarzem,

Ostatnio dodani znajomi  ( jedyni)

Artur z Ketrzyna

????;)

(2014/05/29 11:25)

Artur z Ketrzyna


Bernatd, bawisz się w lustrację?
To że ktoś zaakceptował moje zaproszenie do grona znajomych, to cię nie powinno dziwić, bo mam ich wielu.
I mam prawo zaprosić kogo chę, i kto che może i mnie zaprosić. A tobie nic do tego.

Zaproś kolegę, to może i twoje zaakceptuje. (2014/05/30 00:19)