Podpórki do feedera-jaka wysokość?

/ 28 odpowiedzi / 4 zdjęć
notaki

Kolego - nie obraź się, ale nie robisz sobie reklamy takim postawieniem sprawy.
W moim przynajmniej odczuciu, stwierdzenie "ceny konkurencyjne"  przy takim nasyceniu rynku nie  mówi kompletnie nic, a nawet może odstręczyć potencjalnego klienta ( jak na przykład mnie )
Nie mam bowiem pojęcia, czy Twoje podpórki kosztują 200 czy 500 zł, a szcerze mówiąc nie kupuje przecież samochodu, żebym miał dzwonic, pisać , czy w jakikolwiek inny sposób  to ja - jako klient posiadający jakąś górną kwotę przeznaczoną na taki wydatek miałbym się dopraszać o informację czy Twój wyrób jest w mojej strefie zainteresowań , czy nie.

Oczywiście to Twój produkt i ty ustalasz zasady jego sprzedaży :-)
Pozdrawiam. (2014/06/07 11:18)

hebad

Dziękuję za troskę. Temat podparć powtarza się wiele razy. "Przy takim nasyceniu rynku" - cyt. Nie zawracałbym nikomu głowy jakimś nieudolnym naśladownictwem. To jest zupełnie coś innego i jako takie zasługuje na informację. Ktoś pyta - ktoś odpowiada i tyle. To nie reklama. Każdy sam sobie wyrabia zdanie co z tym zrobi. Rozmowy, maile pozwalają na miły, osobisty kontakt i precyzyjne dostosowanie potrzeb. Pozdrawiam (2014/06/10 18:00)

Merkusz

Korzysta ktoś z podpórek york? Może ktoś wie gdzie można kupić coś na wzór górnej części ale wkręcaną?

Posiadam takie podpórki i są super. Ciężkie trochę ale solidne. Kupuj te dłuższe .