podpórka na rzeke

/ 4 odpowiedzi
Witam mam takie pytanie a mianowicie czy jak się wybiorę na odrę to muszę mieć podpórkę tzw. tubę?? czy mogę też mieć na dolnej podpórce butt gripa?? tu jest strona do butt gripa http://www.eurofishing.pl/butt-grip-premium-p-10828.html. Będę wdzięczny za odpowiedz . Pozdrawiam
u?ytkownik60174


Do butt gripa możesz wkładać wędkę jak masz multi aplikator i leci ci na dół. (2011/02/19 20:24)

u?ytkownik57785


Kazda podpórka będzie dobra, jesli odpowiednio umieścisz, bądź oprzesz o nią wędkę, ustawisz tak, aby widzieć pracę szczytówki i zabezpieczysz przed porwaniem wędki przez rybę. Tuby są ok, bo łatwo można z niej wyjąć wędkę i sprawnie zaciąć branie. (2011/02/19 20:39)

mondeo97


Witam, myślę że powinieneś stosować podpórki takie które będą dla Ciebie najwygodniejsze. Oczywiście dobrze mieć różne rodzaje podpórek żeby dopasować do miejscówki bo nie zawsze jest miejsce i warunki pogodowe,czasem trzeba postawić wędki w pionie np gdy jest duży uciąg wody,a czasem płasko nad wodą gdy wieje mocno wiatr.Pozdrawiam. (2011/02/19 20:47)

piotrcarp


ja uzywam tripoda i sie sprawdza w kazdych warunkach kazda noga osobno regulowana wiec niema problemu z nierownoscia terenu dodatkowo mocuje go sledziem zeby stabilnie sie trzymal i wedki stawiam prawie na pionowo efekownie wyglada i porecznie bo nietrzeba sie schylac do zaciecia nogi wyciagam maksymalnie jak to jest mozliwe dzieki temu wedki sa wyzej i mniej zylki w wodzie (2011/02/19 21:19)