Podlodowe Grand Prix

/ 14 odpowiedzi
89krzysztof


Fajna sprawa takie Grand Prix, oglądając można sobie uświadomić jak wiele mi brakuje. Albo inaczej - jak mało potrafię :)
Już pomijając fakt, że większość z tam łowiących ma masę sponsorów, ale ilość sprzętu, wędek robi wrażenie :) (2013/02/22 12:21)

Zibi60


Dzięki Mirku za wstawkę. Jeszcze jeden świetny odcinek z cyklu "Z wędką nad wodę".
Okonie po 15 cm były bonusami - tym się różnią zawody od wędkowania rekreacyjnego, gdzie od takiego wymiaru zaczyna się zwracać uwagę na ryby. (2013/02/22 15:37)

Roxola


Powinni tego zakazać. Właśnie przez takie postępowanie z rybą, wszystkie dyscypliny wędkarskie i rywalizacja na zawodach postrzegane są jako rzeź na rybach i spotykają się z tak dużą dezaprobatą.Mnie nic w tym filmie nie zachwyciło. Szkoda mojego czasu. (2013/02/22 15:54)

Diablo


Powinni tego zakazać. Właśnie przez takie postępowanie z rybą, wszystkie dyscypliny wędkarskie i rywalizacja na zawodach postrzegane są jako rzeź na rybach i spotykają się z tak dużą dezaprobatą.Mnie nic w tym filmie nie zachwyciło. Szkoda mojego czasu.

Ale przecież "wszystkie ryby w świetnej kondycji wróciły do wody" ;)

Dziesiątki a może nawet i setki kg martwego narybku. Szkoda, szkoda.... (2013/02/22 16:35)

Spawciu


zylka 0,05-0,065 niteczki ;p

fajna sprawa tak połapać rybki i byc na takich zawodach (2013/02/22 19:44)

ryukon1975


zylka 0,05-0,065 niteczki ;p

fajna sprawa tak połapać rybki i byc na takich zawodach







Mnie nie zachwyca stosowanie żyłek o takich średnicach.
Dlatego że one nie służą do łowienia ryb ale jak już zauważono do celowego mordowania narybku. (2013/02/22 20:26)

Zander51


Jak widzę zdania są podzielone. Od dawna nie startuję w zawodach podlodowych, może trochę z innych przyczyn. W spławikowych też nie startowałem ze 2 lata. Nie kręci mnie już ten spęd. Wolę ciszę, spokój i samotność nad wodą... (2013/02/22 20:35)

Spawciu


zylka 0,05-0,065 niteczki ;p

fajna sprawa tak połapać rybki i byc na takich zawodach







Mnie nie zachwyca stosowanie żyłek o takich średnicach.
Dlatego że one nie służą do łowienia ryb ale jak już zauważono do celowego mordowania narybku.



Kolego ale to nie moja wina ze takie sa zasady zawodow podlodowych , nie uwazam ze sa super ,fajne, ze na martwej rybie i to malutkiej ale to nie ja je ustalalem. jeszcze do niedawna sam myslalem ze np okon na zawodach ma swoj wymiar ochronny .  slyszy sie juz o zawodach podlodowych na zywej rybie i to kroki w dobrym kierunku tylko szkoda ze nie wszędzie .  dla mnie to fajna sprawa byc na takich zawodach a do regulaminu trzeba sie dostosowac (2013/02/22 20:55)

ryukon1975



Kolego ale to nie moja wina ze takie sa zasady zawodow podlodowych , nie uwazam ze sa super ,fajne, ze na martwej rybie i to malutkiej ale to nie ja je ustalalem. jeszcze do niedawna sam myslalem ze np okon na zawodach ma swoj wymiar ochronny .  slyszy sie juz o zawodach podlodowych na zywej rybie i to kroki w dobrym kierunku tylko szkoda ze nie wszędzie .  dla mnie to fajna sprawa byc na takich zawodach a do regulaminu trzeba sie dostosowac








Nie.
Do kiepskiego prawa nie trzeba się dostosowywać tylko trzeba je zmienić.
Nie jestem ślepo wyznającym głupie prawa a u nas ich jest mnóstwo. (2013/02/22 21:09)

Spawciu


aby brac udzial w zawodach niestety trzeba , chyba ze olejesz zawody (2013/02/23 16:20)