Zaloguj się do konta

Podlaski Przełom Bugu

utworzono: 2019/10/18 22:29
Nioloma

Witajcie. W tym roku byłem w rejonie Bugu, miejscowości Stare Mierzwice, Serpelice, Gnojno. Tak małych ryb nigdy nie łowiłem albo schodziłem o kiju. Lata ubiegłe były lepsze. Dwa lata temu fajnie połowiłem, zeszły rok był wyraźnie słabszy. Jednak to co się dzieje w obecnym to mała tragedia. 3 małe sumki niewymiarowe, oczywiście do wody, zero płoci, 1 leszcz, kilka krąpi na 20 dni spędzonych nad wodą..... Teraz jadę ponownie. Chyba nie znajde wymówek, dmuchnę w ponton i spróbuję z wody. Wszystkie poprzednie łowienia miałem z brzegu. Jak wrócę zdam relację jak tam wypad kończący sezon bugowy. Pozdrawiam. [2019-10-18 22:29]

elarek1

Ja osobiście nie wiem gdzie miałeś tak słabe wyniki albo inaczej kiedy,gnojno w tym roku dało mi sporo leszcza,śladowe ilości okoni i szczupaków,podobnie borsuki. A okolice janowa podlaskiego kilka sumów ponad metrowych i sporo sandaczy,teraz niestety nie wiem co się dzieje bo jestem za granicą ale za tydzień wracam,i będę musiał odwiedzić pewne miejscówki :D [2019-10-21 08:49]

elarek1

Ja osobiście nie wiem gdzie miałeś tak słabe wyniki albo inaczej kiedy,gnojno w tym roku dało mi sporo leszcza,śladowe ilości okoni i szczupaków,podobnie borsuki. A okolice janowa podlaskiego kilka sumów ponad metrowych i sporo sandaczy,teraz niestety nie wiem co się dzieje bo jestem za granicą ale za tydzień wracam,i będę musiał odwiedzić pewne miejscówki :D [2019-10-21 08:49]