Podest wędkarski Mistrall X1

/ 2 odpowiedzi
Witam wszystkich .
Rozglądam się za podestem wędkarskim kwotę jaką planuję przeznaczyć  to 650-700zł i chciał bym poznać wasze opinię  na temat kombajnów mistrala x1 i jego odpowiednika z jaxona jak się sprawują i jakie mają wady.
 za wszystkie odpowiedzi na temat z góry dziękuję .
bonek18


Mam podest jaxon AK-KZE002. Ma kilka wad a mianowice plastykowe nóżki potrafią szybko pęknąć. Nie wiem przy jakim użytkowaniu, bo przy moim się to jeszcze nie zdarzyło ale mam 3 znajomych i u nich im popękało. Kolejna wada to przy 2 środkowych nogach nie ma osłonki wewnotrz na noge i wkręcamy śrube bez pośrednio w noge co powoduje tworzenie się dziur. Można samemu zrobić jakąś podkładke. To samo tyczy się wszystkich 6 teleskopowych cienkich nóżek. Uchwyt w siedzisku pod stopa się pruje. Mimo to po roku użytkowania w nawet ciężkich warunkach się spisuje. Jeżeli chodzi o stabilność to nie można tego wymagać za tą cenę.
Reszta jak na razie sprawuje się ok. Moja waga to 90kg także przy tym obciążeniu pracuje kombajn :p (2013/10/16 11:33)

Roxola


Mam Sensas Panier Match 280 D25  i mogę z czystym sumieniem polecić.Dwa lata, około 50 razy w roku używany i nie mam z nim najmniejszych problemów.Dokupiłam jedynie jedną kasetę, żeby był wyższy.
(2013/10/16 12:19)