Podbierak zapinany na plecach

/ 9 odpowiedzi
Chciałbym kupić podbierak zapinany na plecach do kamizelki,taki spinningowo-muchowy.Jaki polecacie?Oczywiscie nie szukam niczego drogiego.
Zibi60


Ten podbierak służy do podbierania ryb złowionych podczas brodzenia po rzekach. Miałem go ze sobą wędkując z brzegu i ...brakło mi ok. 5 cm do podebrania potokowca, którego szacowałem na ok. 3 kg. Piszę to ku przestrodze, bo zapewne wiesz co robisz. (2012/09/09 12:21)

piter1311


Popieram danie "Zibi60".Mam taki sam podbierak tylko nieco większy,i mi służy do podbierania ryb podczas brodzenia w rzekach,podczas zasiadek stosuje inne (2012/09/09 12:47)

grisza-78


No ja wlasnie szukam typowego podbieraka "na rzekę".Jakos pechowo nie moge wejsc na allegro,żeby sprawdzić waszą propozycję.Ale zobacze póżniej.Jaka jest cena tego podbieraka? (2012/09/09 13:05)

dawidwol


No ja wlasnie szukam typowego podbieraka "na rzekę".Jakos pechowo nie moge wejsc na allegro,żeby sprawdzić waszą propozycję.Ale zobacze póżniej.Jaka jest cena tego podbieraka?

3 dyszki :) (2012/09/09 13:20)

Artur z Ketrzyna


No ja wlasnie szukam typowego podbieraka "na rzekę".Jakos pechowo nie moge wejsc na allegro,żeby sprawdzić waszą propozycję.Ale zobacze póżniej.Jaka jest cena tego podbieraka?

Na rzekę. Ale czy przy połowie z brzegu, czy brodząc w niej np. do pasa.
Bo jeśli przy połowie z brzegu to tylko darmo wydasz pieniądze, bo prawie żadnej ryby nie będziesz mógł nim podebrać, a zwłaszcza ładnego szczupaczka zaciekle walczącego o życie. (2012/09/09 14:18)

grisza-78


Generalnie szukam podbieraka na pstrągi,klenie,lipienie ewentualnie okonie.Łowie w małej,górskiej rzeczce,także o dużym szczupaku nie ma mowy,ryby przeze mnie łowione są w granicy pół metra,czasami trochę więcej.Podbierak nie może być za mały,ale też nie przesadnie duży,chodzi o wygodę podczas chodzenia w krzakach.Łowię z brzegu,rzadko brodzę,także sam nie wiem jaki kupić.Ważne,aby nie przeszkadzał i był wygodny i niezawodny.Dzięki wam za podpowiedzi ;) (2012/09/09 20:30)

miecz-gaz


Łowiąc na betonie w mieście nad Wartą takim podbierakiem lądują takie leszcze i nie tylko? (2012/09/22 13:02)

Strzegom


Generalnie szukam podbieraka na pstrągi,klenie,lipienie ewentualnie okonie.Łowie w małej,górskiej rzeczce,także o dużym szczupaku nie ma mowy,ryby przeze mnie łowione są w granicy pół metra,czasami trochę więcej.Podbierak nie może być za mały,ale też nie przesadnie duży,chodzi o wygodę podczas chodzenia w krzakach.Łowię z brzegu,rzadko brodzę,także sam nie wiem jaki kupić.Ważne,aby nie przeszkadzał i był wygodny i niezawodny.Dzięki wam za podpowiedzi ;)

Takiego by spełniał wszystkie oczekiwania nie ma coś za coś.Jest pewne wyjscie a mianowicie magnesy jeden przy kamizelce drugi przy pałąku matni.Podbierak przylega dobrze do pleców i jest mozliwe wydłużenie raczki którą gumowym trokiem mocuje do paska.Patet sprawdzony i stosowany prze muszkarzy.Pozdrawiam (2012/09/25 21:53)