Zaloguj się do konta

Podbierak na leszcza

utworzono: 2019/09/30 21:08
zurawinowy

Szukam podbieraka na leszcze. Chodzi tez o to szeby szybko sechł z ich szlamu. Czy ten Robinson Shake 'n' Dry Szybkoschnący bedzie dobry? Nie ma napisane z czego siatka jest zrobiona ale niby szybko schnący. Do tego aluminiowa głowica więc wygląda ok. Macie może z nim styczność?

[2019-09-30 21:08]

Eryk S

Ja używam żyłkowego kosza do podbieraka i pod leszcze. Rewelacja, bardzo szybko schnie no i co najważniejsze nie śmierdzi tak mocno jak materiałowe kosze . [2019-10-01 13:39]

tomasz-kloczkowski

Polecam podbierak firmy Konger mocny wytrzymały możliwość regulacji sztycy sam używam pod leszcza co najważniejsze wykonany z gumy i bezwęzłowy nie ma problemu z zapachem i wysuszeniem jaki z przechowywaniem małe rozmiary po złożeniu sprawdzony więc polecam. [2019-11-03 21:01]

z@mela

mam podbierak kiełbiowo-ciernikarzowy z MISTRALa i daję rade choć jest krótki ale duży kosz , siatka szybko schnąca i bardzo wytrzymały bo całość z aluminium . - nie wiem czy się nada na leszcze ale ta ryba jakoś szczególnie nie różni się od jazgarzy czy kiełbi ;) [2019-11-03 22:24]

zurawinowy

(- nie wiem czy się  nada na leszcze ale  ta ryba jakoś szczególnie nie różni  się  od  jazgarzy czy  kiełbi ;)
No to muszę pogratulować kiełbi albo współczuć leszczy skoro u Ciebie to takie same ryby. [2019-11-08 08:53]