Podbierak na leszcza

/ 5 odpowiedzi
Szukam podbieraka na leszcze. Chodzi tez o to szeby szybko sechł z ich szlamu. Czy ten Robinson Shake 'n' Dry Szybkoschnący bedzie dobry? Nie ma napisane z czego siatka jest zrobiona ale niby szybko schnący. Do tego aluminiowa głowica więc wygląda ok. Macie może z nim styczność?

Eryk S


Ja używam żyłkowego kosza do podbieraka i pod leszcze. Rewelacja, bardzo szybko schnie no i co najważniejsze nie śmierdzi tak mocno jak materiałowe kosze . (2019/10/01 13:39)

tomasz-kloczkowski


Polecam podbierak firmy Konger mocny wytrzymały możliwość regulacji sztycy sam używam pod leszcza co najważniejsze wykonany z gumy i bezwęzłowy nie ma problemu z zapachem i wysuszeniem jaki z przechowywaniem małe rozmiary po złożeniu sprawdzony więc polecam. (2019/11/03 21:01)

z@mela


mam podbierak kiełbiowo-ciernikarzowy z MISTRALa i daję rade choć jest krótki ale duży kosz , siatka szybko schnąca i bardzo wytrzymały bo całość z aluminium . - nie wiem czy się nada na leszcze ale ta ryba jakoś szczególnie nie różni się od jazgarzy czy kiełbi ;) (2019/11/03 22:24)

zurawinowy


(- nie wiem czy się  nada na leszcze ale  ta ryba jakoś szczególnie nie różni  się  od  jazgarzy czy  kiełbi ;)
No to muszę pogratulować kiełbi albo współczuć leszczy skoro u Ciebie to takie same ryby. (2019/11/08 08:53)