Zaloguj się do konta

Pod namiot na rybki

utworzono: 2012/05/26 23:15
Ramsay

Witam wszystkich :)
Mam pytanko planuje tygodniowy wyjazd na rybki pod namiot oczywiscie :)
Chcialbym dojechac autem nad sama wode i tam tez rozbic namiot zdala od ludzi i halasu z zona oczywiscie :))) Wyjazd planuje od 1 lipca mieszkam w okolicach Wielunia posiadam doplate na Opole ale oczywiscie nie wykluczam doplaty do innych okregow jesli zajdzie taka potrzeba.
Interesuje mnie wedkowanie z brzegu glownie na feederka aczkolwiek wieczorkiem tez chcialbym zarzucic cos na grubszego zwierza (sum , sandacz , wegorz )
Z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam :)
[2012-05-26 23:15]

JOPEK1971

Witam wszystkich :)
Mam pytanko planuje tygodniowy wyjazd na rybki pod namiot oczywiscie :)
Chcialbym dojechac autem nad sama wode i tam tez rozbic namiot zdala od ludzi i halasu z zona oczywiscie :))) Wyjazd planuje od 1 lipca mieszkam w okolicach Wielunia posiadam doplate na Opole ale oczywiscie nie wykluczam doplaty do innych okregow jesli zajdzie taka potrzeba.
Interesuje mnie wedkowanie z brzegu glownie na feederka aczkolwiek wieczorkiem tez chcialbym zarzucic cos na grubszego zwierza (sum , sandacz , wegorz )
Z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam :)

Proponuję Kędzierzyn Kożle,też byłem pod namiotem na rybkach,dziwne ale rzeka była podzielona na lewy brzeg Opolski,prawy brzeg Kędzieżyński,śmiech na sali.;-))).Pytaj się miejscowych a dobrze na tym wyjdziesz,jakieśpiwko,lub ćwiarteczka łamie lody,powodzenia.

[2012-05-26 23:33]

Ramsay

W sumie niedaleko ale interesuje mnie raczej woda stojaca czyli jakies jeziora. Odleglosc nie gra roli ;) Chce dojechac nad sama wode tak zeby miec auto na oku , rozbic namiot i lowic rybki w ciszy i spokoju. Wiem ze w obecnych czasach sa to duze wymagania ale moze jednak ktos cos podpowie :)))
Pozdrawiam. [2012-05-27 12:09]