Początki łowienia spinningiem

/ 8 odpowiedzi
Witam wszystkich...
Chcialbym prosic was wszystkich o pomoc. W tym roku zacząłem przygode z spiningiem... bardzo wciagneła mnie ta metoda połowu lecz tak naprawde praktycznie sie na tym nie znam, dlatego mialbym do was prosbe o pomox. Chcialbym doatac jakies rady... najczęściej łowie na odrze w okolicach nowej soli i jakby ktos mógł mi podpowiedziec jak łowić i na co łowić bym byl bardzo wdzięczny. 
kaban


Pierwsze doświadczenia zbieramy na własnych błędach i na swojej wodzie. Żadna książka i żadne czasopismo nie da ci właśnie tego czego szukasz. Twoje pytanie i pisownia w danych fragmentach tekstu trochę przeczy "początkom".  (2014/04/15 15:55)

Marcin90


Czytam i cały czas chodze nad wode i próbuje praktycznie codziennie ale z doświadczenia wiem że ksiązki raczej w 60 procentach nie pokrywają sie z prawdą... (2014/04/15 16:42)

pakul1206


Poczytaj sobie o gatunkach ryb które chcesz łowić,miejscach wystepowania w akwenie,najlepszych porach żerowania itd. nie da sie tego opisac w poście.Bierz wędke i nad wode,ona cie wszystkiego nauczy,tylko jeszcze staraj się wyciągac wnioski ze swoich doświadczeń.Ja też łowie od niedawna,niecałe 20 lat i nie raz woda mnie tak zaskoczyła że niemal zglupiałem. (2014/04/16 17:39)

FISHER997


Opisz mi jak wiążesz zestaw i na co łowisz, na co sie nastawiasz ,jaką masz wędke jakie cw czy to wklejanka czy twardy spin na szczupaka ? (2014/04/16 18:04)

Marcin90


Nie wiem jak sie nazywa wezel ktorym wiaze... wedki mam dwie: jedna do 35 gram wyzutu a druga do 15... jak narazie lowilem tylko okonie na nowosolskim porcie na boczny trok... probowalem tez lapac klenia i jazia na male woblery ale z mizernym skutkiem... jak narazie innych ryb drapieznych nie wolno lowic wiec aie na nie nie nastawiam... (2014/04/17 15:49)

123hudy


Jesli potrzebujesz rad to musisz sie sprecyzowac jak lapiesz, na jaka przynete jaka ryba cie interesuje jaki masz zestaw grubosc zylki itp , od tego wsztstko sie zaczyna  (2014/04/17 17:28)