Początek sezonu- jeziorko Gardzień koło Iławy

/ 6 odpowiedzi
Witam kolegów po kiju ---rozpocząłem wczoraj sezon spinningowy spędziliśmy z kumplem kilka godzin nad wodą przeczesując nasze ulubione jeziorko Gardzień koło Iławy.Efekty oprócz doznań przebywania w pięknym plenerze nad wodą mizerne.U mnie kilka mizernych pistoletów i 2 wymiarowe szczupce 57 i 53 cm  a kolega 2 okonki ok.20 cm.Szczerze mówiąc jestem zawiedziony bo poprzednie lata były o niebo lepsze jeśli chodzi o początek sezonu--może pogoda nie sprzyjała drapieżnikom bo słoneczko grzeje niemiłosiernie.Ciekaw jestem jak u was koledzy początek sezonu.Zapraszam do podzielenia się wrażeniami.POZDRAWIAM
jaras67


Początek sezonu niestety nie udany wczoraj złowiłem sześć pistoletów i to wszystko. Łowiliśmy z kolegą na zbiorniku Ptusza wędkarzy sporo ale wszyscy słabiutko. (2012/05/02 12:31)

adam17


u mnie rozpoczęcie sezonu uznaje za srednie udało mi się złowić 3 szczupaki ale tylko jednego z nich udało się wycholować miał 78cm przynętą był 7cm ripper

(2012/05/02 12:50)

Szuster


Nad naszą Królową  w Nadbrzeżu k.Otwocka  cisza.......  cały dzień - cała noc - dzień i  tylko 2 mocne puknięcia i 1 hol żyłki  na wolnym biegu lekkie zacięcie  ale urwała się po 10 minutach.....  cóż chu***** na początek. Ale w nocy słychać i widać jak rzucają się rybki:) i to takie wymiarowe. Połamania koledzy. (2012/05/02 15:47)

hiro9


u mnie nie było nawet brania drapieżnika
łowiłem na wiele różnych przynęt i nic
na tym zbiorniku gdzie łowiłem złowiona 4 szczupaki i wszystkie na żywca (2012/05/02 17:05)

adashhh


U mnie Szczupak raczej jako przyłów podczas połowu kleni i pstrągów,ale już się trafia. (2012/05/03 13:49)