Początek sezonu 2009r.

/ 7 odpowiedzi
czy ktoś był juz na rybach, no i jak efekty? ja byłem w sobotę, niestety nie miałem ani brania, ale było bardzo fajnie.
u?ytkownik9595


ajć kolega zrobił ten pierwszy krok i już jest jeden wpis na forum:)) Ja jeszcze czekam na poprawę pogody, ale już mnie nosi, żeby wreszcie pójść nad staw i "pomoczyć kij".<><..a tu dzisiaj spadł śnieg:/...czekam na ocieplenie (!) W tym roku zima wyjątkowo długa-niestety:/ pozdro <>< (2009/03/13 19:53)

loli_83


Witam. Dwie godziny temu wróciłem z Iłżanki (mała rzeka w woj. mazowieckim), złowiłem kilka wymiarowych płoteczek i jednego klenika ;) na białe i czerwone robaki, oczywiście wszystkie maleństwa ;) wróciły z powrotem do rzeki więc zapraszam nad Iłżankę ;). Pozdro (2009/03/13 20:10)

siadol


O to świetnie, że połowiłeś! Bardzo fajnie łowi się właśnie na takich małych rzekach. Każda złowiona ryba na takich właśnie łowiskach cieszy mnie podwójnie. U mnie na Orli (mała rzeczka w Wielkopolsce) jeszcze nie ma ryb. Przypłyną gdzies na przełomie kwietnia i maja. Już się nie mogę doczekać. Pozdr. (2009/03/13 20:32)

siadol


ajć kolega zrobił ten pierwszy krok i już jest jeden wpis na forum:))Ja jeszcze czekam na poprawę pogody, ale już mnie nosi, żeby wreszcie pójść nad staw i 'pomoczyć kij'.<><..a tu dzisiaj spadł śnieg:/...czekam na ocieplenie (!)W tym roku zima wyjątkowo długa-niestety:/pozdro <><

no niestety zima sie ciągnie i nie chce odpuścić, a serce aż się rwie aby zarzucić wędkę. pozostaje tylko czekać na choćby odrobinkę ciepła. być może wybiorę sie na wędkowanie w dniu jutrzejszym. pozdr. (2009/03/13 20:38)

u?ytkownik7463


Też byłem 7 marca ale niestety ja nie mogę się pochwalić żadną rybą. cały opis mojej pierwszej tegorocznej wyprawy jest na moim blogu (2009/03/13 20:38)

loli_83


Tak, każda złowiona ryba na początku sezonu cieszy jak nie wiem co ;) tym bardziej że sami wiecie jak jest teraz z pogodą, ale wybrałem się trochę za późno i czas mnie gonił a poza tym jak już dotarłem na łowisko to zrobiło się jeszcze zimniej. (2009/03/13 22:22)

seba12345


Witam ja byłem na rzece Cybinie przy wpływie do rzeki warty ( woj. wielkopolski) niestety tylko jeden mały jaźik, kolega złapał jednego leszczyka i płotkę a tak pozatym było jeszcze chyba z dziesięciu może pietnastu wędkarzy i każdy tylko trzymał tykę i prosił żeby jemy też sie poszczęściło.
Pozdrawiam (2009/03/14 08:12)