Początek przygody z wędkowaniem.

/ 7 odpowiedzi
Dzień dobry,

Chciałbym zapytać Państwa, czy jest możliwość wykupienia kilkudniowego pozwolenia na wędkowanie ? Zaczynam dopiero przygodę z wędkowaniem, posiadam kartę wędkarską ale nie mam opłaconych składek PZW, oraz nie przynależę do żadnego koła. W Maju wybieram się nad morze i pomyślałem że byłaby to świetna okazja na wędkowanie. Chodzi mi o wędkowanie wyłącznie w rzekach i jeziorach w okolicy Ustronia Morskiego. Chciałbym jednak robić to legalnie. Dlatego chciałbym uzyskać informacje jak mam to zrobić ?
Megane

Osobiście poszukał bym łowisk komercyjnych na ten okres .Płacisz mniejsze pieniądze i łowisz w dniu kiedy ci pasuje. (2021/04/19 14:17)

texx136

Wszystko ok, ale tam jest tak fajna rzeka że aż szkoda nie skorzystać :) (2021/04/19 14:19)

Megane

No nie wiem czy to się opłaca z PZW na kilka dni,tym bardziej że składki musiałbyś opłacić na ten rok plus już teraz wpisowe i na dodatek dopłata za inne wody w innym okręgu. (2021/04/19 19:19)

Megane

pisownia to nie moja wina,czasami jest wszystko ok (2021/04/19 19:21)

hakon

da sie oplacic bez problemu przez neta nawet. musisz wejsc na strone okregu i poszukac. (2021/04/19 21:03)

Tomek 39

W Ustroniu Morskim jest takie fajne molo. Można z nieg podziwiać wschody i zachody słońca. Wędkowanie w morzu to 7PLN na tydzień. O ile dobrze pamiętam, to nie trzeba mieć chyba karty PZW (nie czytałem regulaminu połowów amatorskich w morzu od zeszlego roku). Bierzesz wędke na grunt albo spławikówkę jak nie ma fal, pudełko dendrobeny i możesz całkiem fajnego leszcza wyholować. Najprosciej jednak udać się na komercję i poprobować. Pozdrowienia dla sympatycznych panów z mola w Ustroniu. (2021/04/19 22:32)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

BrockKennedy

Naprawdę bardzo piękne ...ÂÂÂ
Podniecałeś mnie.
Tak bardzo chcę wziąć urlop w pracy i udać się do wody z dusznego i zakurzonego miasta... Zwłaszcza wiosną
(2021/04/22 10:00)