Zaloguj się do konta

Początek października to dobry czas na zasiadkę ka

utworzono: 2009/09/06 18:04
kleofas1983

Witam wszystkich wędkarzy.

Zwracam się z pytaniem do Was wszystkich; czy początek października to dobry okres ażeby wybrać się na zasiadke karpiową.

Pytam się Was, ponieważ poraz pierwszy mam zamiar wybrać się na z prawdziwego zadarzenia zasiadke karpiową. Jestem w trakcie kompletowania sprzęcioru no i terminów nie było wolnych prędzej. Wrzesień cały zarezerwowany.

Czy może był już ktoś z was w Rybowie??? W internecie wygląda to inponująco. Byłem nawet to łowisko obejrzeć: porządeczek, miła atmosfera i co najważniejsze dla mnie, to czysto!!! Nie jest zaśmiecane przez wędkarzy.

A co wy o tym myślicie?? Jakie przynęty zabrać, no i wogóle HELP!!!!! [2009-09-06 18:04]

Rynek 11

Cześć sąsiedzie.Na temat Rybowa nic Ci nie powiem.Ale na nockę musimy się razem wybrać.Pozdrawiam [2011-01-29 09:26]

patryk893

Witam, i jak był kolega w tym Rybowie? Szczerze mówiąc chciał bym się w tym roku wybrać nad tą wodę, ale wiadomo samemu się nie chce... jeśli kolega w tym roku chciał by się wybrać i nie ma z kim jechać to chętnie bym się zabrał :) [2011-02-26 21:07]