Zaloguj się do konta

Pochwalić się czy zjeść?

utworzono: 2010/08/01 22:56
robcik

A dopiero co pisałem o skrajnościach :) .
[2010-08-03 12:22]

Pochwalić się jak jest czym i jesli ktoś ma ochotę i lubi, to poprostu zjeść! [2010-08-03 12:22]

robcik

Pochwalić się że się zjadło :) .
[2010-08-03 12:24]

pawelz

A dopiero co pisałem o skrajnościach :) .

Przytocz mi jeden fragment ktory ktory swiadczyl by o skrajnosci mojej wypowiedzi.
Czy tylko ja jestem tak tepy ze tego nie widze. ?
[2010-08-03 12:53]

robcik

Przytocz mi jeden fragment ktory ktory swiadczyl by o skrajnosci mojej wypowiedzi.
Czy tylko ja jestem tak tepy ze tego nie widze. ?

Cała twoja wypowiedź to jedna wielka skrajność . A co do tępoty to pamiętaj że Ty to powiedziałeś :) .
[2010-08-03 13:01]

pawelz

Widze ze dyskusja z Toba to jak rozmowa ze sciana. Odbija pilke i na tym sie konczy.
ZERO konkretow, same ogolniki.
Ciagle pitolisz o tym C&R i NK (chyba juz kazdy to zauwazyl na forum) po plaszczykiem fanatyzmu i przesladowan, a nie potrafisz podac ani jednego konkretnego przykladu.
Nie napisze ze nie chce mi sie z Toba gadac, bo nie jestes ZADNYM partnerem do rozmowy.
A do dyskusji tym bardziej. Jedyne co potrafisz to wlazic w d..e kilku osobom na tym forum.
I wierz mi ze nie tylko ja to zauwazylem.
Mozesz odpisywac badz nie ja wiecej do zadnej Twojej wypowiedzi na portalu juz sie nie ustosunkuje. Nie warto bo i tak dyskusji nie bedzie.

[2010-08-03 13:28]

robcik

Widze ze dyskusja z Toba to jak rozmowa ze sciana. Odbija pilke i na tym sie konczy.
ZERO konkretow, same ogolniki.
Ciagle pitolisz o tym C&R i NK (chyba juz kazdy to zauwazyl na forum) po plaszczykiem fanatyzmu i przesladowan, a nie potrafisz podac ani jednego konkretnego przykladu.
Nie napisze ze nie chce mi sie z Toba gadac, bo nie jestes ZADNYM partnerem do rozmowy.
A do dyskusji tym bardziej. Jedyne co potrafisz to wlazic w d..e kilku osobom na tym forum.
I wierz mi ze nie tylko ja to zauwazylem.
Mozesz odpisywac badz nie ja wiecej do zadnej Twojej wypowiedzi na portalu juz sie nie ustosunkuje. Nie warto bo i tak dyskusji nie bedzie.


Z tego też powodu nie chce mi się z Tobą gadać.........
[2010-08-03 13:31]

K....wa i znowu obrażanie nieusatysfakcjonowanej do konca panienki ........... To odmiana jakiegoś tlenu potrzebnego do oddychania? CHORE! [2010-08-03 13:32]

robcik

K....wa i znowu obrażanie nieusatysfakcjonowanej do konca panienki ........... To odmiana jakiegoś tlenu potrzebnego do oddychania? CHORE!



Maciek daj spokój i lej na to :) . A czytając post kol. @pawelz to muszę zaopatrzyć się w duże ilości wazeliny . No chyba że będę właził w d...pę na sucho . hehehehe :)
[2010-08-03 13:41]

ayem

Prawda , że regulamin jest taki jaki jest ale póki się nie zmieni to należy się do niego stosować . To czy ktoś robi takie a nie inne fotki , trudno niesmak jaki pozostawiają wiedzą ci którym to się nie podoba ale to osobiste odczucia, niestety są to działania nie naruszające regulaminu i nie powinno się na nikogo z tego powodu robić nagonki . Zgadzam się mimo to , że takie fotki należy zostawić we własnej galerii a nie rozpowszechniać w sieci bo jak widać reakcje potem są różne .
[2010-08-03 16:17]

tu sie chwale
[2010-08-03 16:43]

fotka nie weszła,soorki.
[2010-08-03 16:43]

[2010-08-03 16:46]

a tu go zeżarłem na mijscu
[2010-08-03 16:46]

a tu go zeżarłem na miejscu
[2010-08-03 16:48]

zbynio5o

Ktoś kiedyś mądrze napisał :
To co nie jest zabronione to jest dozwolone.
Czego nie zabrania prawo, tego nie pozwala WSTYD.
[2010-08-03 17:56]

ayem

No właśnie wstyd wstydem ale czy nam to oceniać? wstyd to także pojęcie względne .
[2010-08-03 18:53]

ayem

Prawda jest taka , że ludzie na tych fotkach podekscytowani swoimi zdobyczami nie pomyśleli o konsekwencjach umieszczania takich fotek w internecie , że jedni zawieszą oko na ich zdobyczy a inni poczują się zniesmaczeni . Fakt jest taki , że umieszczając takie zdjęcia należy pamiętać aby nie przekroczyć granic dobrego smaku ale nie każdy jest w stanie taką granicę dostrzec . Myślę więc , że ci co czują się zniesmaczeni tymi zdjęciami już się wypowiedzieli a ci którzy nie widzą w tym nic złego po prostu nie wypowiedzieli się w tej sprawie . I moim zdaniem to wszystko kwestia " gustu" jeden widzi tu coś złego inny nie . Wiem , że powiem coś nie na temat ale podobieństwo jest czyli mam na myśli hodowlę zwierząt przeznaczonych na ubój . A więc czasami pokazywane w tv są metody tuczenia takich zwierząt i jedni nie widzą tu nic złego spokojnie kupują mięso nie zastanawiając się nad tym a są ludzie których to oburza . Nie chcę tu usprawiedliwiać nikogo ale wrażliwość u każdego jest inna i to należy także mieć na uwadze
[2010-08-03 19:15]

pawelz

I tak naprawde to co napisales jest kwintesencja calego tego watku. :)
[2010-08-04 08:21]

maxi550

A ja lubie ryby jeść bo są bardzo zdrowe [2010-08-06 11:22]

pawel75

Oj jo joj.... faktycznie gorący temat....
Powiem tylko tak, że nie popadajmy z jednej skrajności w drugą.... jest niby moda na owe no kill.... ale ja też czasem ryby wypuszczam a czasem zabieram i to jakby normalne.
A co do fotek, faktycznie, milej się ogląda zdjęcie zrobione nad samą wodą o ile mamy ze sobą aparat, lub na tle jakiegoś drzewka gdy już zabieramy do domu niż takie w kuchni. No ale trzeba też trochę wyrozumiałości... nie każdy widzi coś złego w tym, że trzyma  rybkę we krwi na tle kuchenki, choć moje poczucie powiedzmy estetyki nie pozwoliłoby na umieszczenie takowego czegoś w internecie chociażby. Ludzie są różni.....
[2010-08-06 17:47]

rubin44wr

Poco te spory?,czy zdjęcie jest tam czy tu,czy zjadłem i uśmierciłem? ,czy wypuściłem, albo inaczej czy uśmierciłem? ,czy zeżarłem. Dla mnie jest to jednoznaczne. Jeżeli ktoś szuka zwady to zawsze znajdzie. Powiem tylko raz i może ktoś z tego wnioski wyciągnie . Łowię bo lubię, jem bo kocham.(świeżą rybkę złowioną własną rączką) Ale czy zabiję i zjem czy wymęczę i wypuszczę , sam nieraz zastanawiam się co jest lepsze a co gorsze.
[2010-08-06 19:32]

A ja lubie ryby jeść bo są bardzo zdrowe

i tego Kolego się trzymaj ,zdrowie to podstawa
[2010-08-06 19:57]

rubin44wr

No i oto w tym chodzi Piotrze.
[2010-08-06 20:04]

rubin44wr

Dziwi tylko tych ,co to nie wiedzą co w swoich myślach i w danym temacie mówią Co by napisać byle co aby dużo.
Piotr kiedy zjeżdżasz.

[2010-08-06 20:12]