Jak rozpoznać że ryby są w stawie?

/ 7 odpowiedzi
Witam w mojej okolicy znajduje się mały zapomniany staw a może nawet oczko wymiary to może 4x4m grunt na środku wynosi może jakoś 50cm jak zauważyć czy znajdują się w nim ryby ? wiem że kiedyś były bo słyszałem ale to było z 5 lat temu i były to karpie. Sonda nie wchodzi w grę bo nie chce marnować tyle pieniędzy na 1 mały staw. Dodam jeszcze że nad tą wodą znajduję się zielony szlam a cały ten staw jest w lesie i nie jest wodą pzw ani czyją
ogtw


Można wrzucić do wody więcierz z karmą dla ryb i po kilku godzinach wyciągnąć. Jeżeli pięć lat temu były tam karpie, to teraz gdyby taki karp machnął ogonem, to byłoby widać ruch wody. (2017/04/25 07:34)

Jakub Woś


Można wrzucić do wody więcierz z karmą dla ryb i po kilku godzinach wyciągnąć. Jeżeli pięć lat temu były tam karpie, to teraz gdyby taki karp machnął ogonem, to byłoby widać ruch wody.
Węcierz? To nie kłusownictwo czasem? Ewentualnie podrywkę
  (2017/04/25 10:33)

punolus-11


Kto wie czy ktoś tych ryb nie wyjął ale spróbóję z tym wienciarzem to nie jest woda PZW ani komersja
  (2017/04/25 14:44)

Jakub Woś


Weź sobie ze dwie stówy w kieszeń na tę wyprawę. Jeśli to nie jest twoja prywatna woda i cię zlapią to ci się przydadzą. (2017/04/25 15:15)

limakryba


Wydra mogla odwiedzic ten dolek. Wystarczy ze byla raz i po rybach (2017/04/27 18:40)

punolus-11


No niestety nic nie ma tam oprócz żab :/ Możliwe że to przez mieszkańców wsi (2017/05/06 17:28)

ogtw


Jak niema, to trzeba zarybić, najlepiej karasiem, mogą być srebrzyste, przetrwają tęgie zimy. (2017/05/06 17:45)