Zaloguj się do konta

Po co zaznaczać, że ryba wróciła do wody?

utworzono: 2011/02/28 08:01

No akurat nie o to mi chodziło czy ryba ma katar czy tam kaszle tylko o to że jak ma np: oko podbite,zęba nie ma czy płetwę ma złamaną :)




Oooooooooooooooooooo, to wtedy szybko odkarzacz karpiowy za 35 zł 10 ml. Koniecznie :) A złamana płetwa tylko w gips.



[2011-03-02 21:41]

Aha, a na wybite kły, to "zestaw małego dentysty". [2011-03-02 21:42]

Aaaa, nie ma to jak poszydzić, nic tak humoru nie poprawia na dobry sen...

Gratulacje za szacunek do cudzych poglądów, naprawdę widać "OTWARTOŚĆ" środowiska "wędkarskiego"...

Wsio.

[2011-03-02 21:47]

miszczunio

Ten sarkazm nie byl potrzebny.
[2011-03-02 21:52]

Aaaaa, nie ma to jak poszydzić z cudzych poglądów i się zbudować przed kolegami... 

Prawda? 

Gdzieś, kiedyś, był taki koleś co miał skrajne podejście do pewnych spraw, ale reszta świata dała mu serdecznego kopa w dupę na opamiętanie...

Każdy radykalizm jest zły.

[2011-03-02 21:55]

Jest takie pojęcie jak POCZUCIE HUMORU. Kto tego nie zna, jest poprostu ubogi duchowo i jest takiej osobie trudniej. No cóż. [2011-03-02 21:57]

Jest takie pojęcie jak POCZUCIE HUMORU. Kto tego nie zna, jest poprostu ubogi duchowo i jest takiej osobie trudniej. No cóż.

Humor humorem, ale są pewne kwestie które śmierdzą na odległość. I nie jestem na tyle "stary" żeby to tłumaczyć osobom które są w wieku mojego ojca i trochę więcej o życiu wiedzą...


[2011-03-02 22:01]

striggley

Jest takie pojęcie jak POCZUCIE HUMORU. Kto tego nie zna, jest poprostu ubogi duchowo i jest takiej osobie trudniej. No cóż.



ŚWIĘTA PRAWDA

 nawiązując do zdjęcia powyżej ciekawe czy Adi wędkował a jeśli tak to czy był mięsiarzem hehehe
[2011-03-02 22:11]

miszczunio

Mastiff wiesz doskonale, ze nie dawno ghost i jk w tym temacie skakali sobie do gardel. Ja zaczailem, ze to zart ale ktos moze pomyslec ze szukasz zaczepki. Pozdrawiam.
[2011-03-02 22:13]

miszczunio

Adi byl malarzem ale historia pokazala, ze na pewno nie pokojowym :)
[2011-03-02 22:15]

Tylko tyle. [2011-03-02 22:16]

striggley

Adi byl malarzem ale historia pokazala, ze na pewno nie pokojowym :)


to na pewno o zmalował na całego :)


[2011-03-02 22:19]

Mastiff wiesz doskonale, ze nie dawno ghost i jk w tym temacie skakali sobie do gardel. Ja zaczailem, ze to zart ale ktos moze pomyslec ze szukasz zaczepki. Pozdrawiam.




To jesli ktos tak pomysli, to jego problem i symptom tego, że mało mnie zna na tym forum, a jesli ktoś kogos mało zna, to powinien najpierw "powęszyć" zanim zajmie zdanie na JAKIKOLWIEK temat podejmując z kimkolwiek dyskusję. Ja wiem do kogo mogę pojechać humorystycznie i on dobrze (czytaj- prawidłowo) odbierze moje intencje, a do kogo trzeba walić językiem chłopa małorolnego z zapałką między zębami. @Regnok, nie kumam Twoich intencji wobec mnie (mojego neutralnego, z humorem posta). Możesz mnie oświecić?



[2011-03-02 22:21]

miszczunio

Wracajac do tematu moje ryby zawsze wracaja do wody niestety dla nich najczesciej w postaci, ze sie tak wulgarnie wyraze kupki lub jak kto woli klocka.
[2011-03-02 22:28]

@Mastiff, bardzo szanuję Ciebie i Twój wkład w rozwój portalu, bo masz głowę na karku i wiesz jak jej uzywać. Nie szukam zwady, tylko boli mnie konserwatywność w świetle pewnych poglądów. Wiesz doskonale o co chodzi, więc zbędnym wydaje mi się dalsze wleczenie tego tematu. Żyjmy i dajmy żyć innym - nikomu to nie zaszkodzi, a może tylko pomóc. [2011-03-02 22:31]

@Mastiff, bardzo szanuję Ciebie i Twój wkład w rozwój portalu, bo masz głowę na karku i wiesz jak jej uzywać. Nie szukam zwady, tylko boli mnie konserwatywność w świetle pewnych poglądów. Wiesz doskonale o co chodzi, więc zbędnym wydaje mi się dalsze wleczenie tego tematu. Żyjmy i dajmy żyć innym - nikomu to nie zaszkodzi, a może tylko pomóc.




Ale ja nic absolutnie ani złego, ani złosliwego tym bardziej, na myśli i w zamiarze wobec kogokolwiek nie miałem. Poprostu temat mnie rozbawił i postanowiłem "uśmiechnąć" się w tym własnie temacie. Ot i cała filozofia, bez wleczenia.

[2011-03-02 22:37]

Byćmoże, ostatnio trochę nadpobudliwy może się robię i źle intencje odbieram, trzeba z kawą przystopować bo ciśnienie mam pewnie koło 180:120...

Jakby nie patrzeć, szacunek dla Ciebie za kulturę wypowiedzi i podejście.

Pzdr.


[2011-03-02 22:41]

baloonstyle

 

Najczęściej Michale ludzie się asekurują przed atakami ze strony tych mniej tolerancyjnych C&R .

Jest kilka osób na tym portalu co wręcz maniakalnie nienawidzi wędkarzy którzy zabierają ryby z łowiska i stąd te dopiski , po prostu ludzie piszą to z obawy przed chamskimi komentarzami . Jest jeszcze grupa ludzi którym bardzo zależy na wysokiej ocenie gwiazdek i też powiedzmy

'' wypuszczają'' swoje zdobycze . Masz rację co do świętoszków w 100 % . Znam wielu wędkarzy którzy opowiadają coś innego a robią jeszcze inaczej i to też dotyczy wypuszczania ryb .

Ale polscy wędkarze tak mają , jak się pójdzie do sklepu wędkarskiego i posłucha się tych historii znad wody to aż trudno uwierzyć , że w naszych wodach pływają takie potwory , tak pływają bo zostały wypuszczone oczywiście :)


Tu się z Tobą zgodzę.Często pływam na dorsza i uwierz mi co wypad jakie to ja opowieści słucham hohoho. z reguły zaczynają się od : " wczoraj tez byłem na dorszu i takie brały że plecionki 0,35 się rwały" a kończą na tym że:"ostatnio takie brały ze prawie z kutra mnie wciągało do wody".

Na początku słuchałem tych opowieści, ale teraz już mnie one meczą i nie mam ochoty ich słuchać bo nie rozumiem po co ludzi oszukują siebie i innych takimi opowieściami.



[2011-03-03 07:57]

zosikxx13

Ci co piszą że ryba wróciła do wody tylko dlatego żeby zdobyć jakieś śmieszne gwiazdki w swoim profilu ,to trochę jest to dziwne. A co do zestawu małego dentysty to może być problem, bo za bardzo mnie rękami siepie i bym rybie nie wprawił nowego zęba :)
[2011-03-03 15:03]

kutwa-run1

Aaaaa, nie ma to jak poszydzić z cudzych poglądów i się zbudować przed kolegami... 

Prawda? 

Gdzieś, kiedyś, był taki koleś co miał skrajne podejście do pewnych spraw, ale reszta świata dała mu serdecznego kopa w dupę na opamiętanie...

Każdy radykalizm jest zły.

Patrząc na zdjęcie A.Hitlera stwierdziłem, że mimo braku chęci brania udziału w tej ciekawej dyskusji, muszę na ten wpis odpisac. Ten" koleś" na zdjęciu wykorzystał skrajne położenie gospodarcze( totalna bieda i brak perspektyw społeczeństwa niemieckiego po I wojnie światowej) aby dojśc do władzy. Najważniejsze-zanim ten " koleś" dostał od reszty świata w dupę najpierw sam wymordował kilka milionów ludzi. Świat męczył się z nim 7 lat a on męczył się chwilę. Mam 49 lat, a zatem jestem jeszcze z tego pokolenia które na temat II wojny światowej
nie tylko uczyło się z podręczników ale dużo słyszało od swoich rodziców i dziadków. Jednym słowem uważam, że przykład tego "kolesia" jest nieadekwatny w stosunku do spraw poruszanych w tej dyskusji. Wszystkich niezadowolonych z mojego wpisu z góry przepraszam.
[2011-03-03 18:21]

O co się gniewać? Forum, jak nazwa wskazuje, służy wymianie poglądów. 

Przykład "kolesia" może i nie był najszczęśliwszy, jednak chodziło o radykalizm.

To raczej ja powinienem przeprosić za wyciągnięcie historycznych brudów.

[2011-03-03 18:29]

kutwa-run1

O co się gniewać? Forum, jak nazwa wskazuje, służy wymianie poglądów. 

Przykład "kolesia" może i nie był najszczęśliwszy, jednak chodziło o radykalizm.

To raczej ja powinienem przeprosić za wyciągnięcie historycznych brudów.

Ja się wcale nie gniewałem. A teraz jak już tutaj jestem jedno zdanie na temat( trochę żartem ). Ja tam żony się nie boję, ale jakby moja żona się dowiedziała, że wypuściłem karpia albo nie daj panie Boże sandacza to przez miesiąc w piecu paliłaby moim sprzętem wędkarskim ( jeszcze nie wie ile wydałem na tegoroczne składki za mnie i za syna ).
[2011-03-03 19:00]

grzesiek35

Moja tez mysli,że jeszcze nie oplaciłem,ale jest w błędzie.Od wczoraj mam opłacone wszystko.
[2011-03-03 19:36]