po co podział PZW

/ 2 odpowiedzi
Panowie mam pytanie czy podział na rejony jest dobry czy nie po co dzielić to co kiedyś było wspólne czy nie czas podzielić Polskę na rejony górskie nizinne jedna opłata na cały kraj kiedyś tok było .Byłem wtedy bardzo młodym wędkarzem i nie mogę się więc wypowiadać w tej kwestii proszę o wypopwiedzi.
u?ytkownik10780


Witam.Ja dobrze pamiętam tamte czasy,wody górskie,nizinne,spinning.Teraz to jest tragedja.Na początek proponował bym zmniejszyć ilość okręgów.Okręgów jest chyba tyle ile dawnych miast wojewódzkich.Dlaczego nie zrobić na początek np.okręg Małopolski,Świętokrzyski,itd.W okręgu Krakowskim składka wynosi 165zł.wody nizinne plus 200zł. opłata na wody wspólnoty.Wody wspólnoty to prawie wszystkie wody stojące.Dawniej jeszcze była podpisana umowa z okręgiem Kieleckim to wiara jeżdziła na Nidę,a teraz jest umowa z Bielskiem i Tarnowem.
Jednym słowem gdybym mieszkał np. w północnej cześci Polski to za sume 365zł.miałbym pewnie kilkadziesiąt jezior do wękdowania.A tak płaczę i płacę. (2009/03/31 09:47)

Gruby Okon


Najlepiej jedna oplata krajowa (2009/03/31 19:53)